יש פה גברים שמסירים שער מהחזה?

ערן שחר

New member
יש פה גברים שמסירים שער מהחזה?

מה דעתכם השיטה הטובה עד היום עשיתי שעווה זה כואב וקצת מגרד אחרי זה רציתי לעשות בליזר אבל אמרו שכל תקופת הטיפול אי אפשר להשתזף על הים אני לא מוותר בשביל זה

אלמרה

New member
ברך הבא ערן.

לא זה הנושא העיקרי בדיונים פה - אך אתה אולי ספר לנו איך זה... כך אולי נבין יותר את הורדת השיער אצל נשים בכל מיני מקומות ולא מהחזה...

אסקורט

New member
אבל למה???

למה להסיר שערות מהחזה??? במקום לשחרר את הנשים ממוסכמות לגבי מראה אסטטי ולקבל אותן כמו שהן (כן קצת שעירות) מתחילה לה אופנה של שיעבוד הגבר לסטנדרט של מראה שאינו טבעי ומחייב השקעה וכאב??? לא מבינה את הקטע. מקווה שאתה מבין...

אסקורט

New member
האמת שכן

אני לא אדישה לסבל הזולת (אם כי אולי אני טועה וערן לא סובל) גם אם הזולת גבר...חלק חשוב מלהיות אישה זה לסבול כשמישהו אחר סובל ולכן נשים (רק הכללה כמובן) מכוונות ל-win-win situations. לראות יריב מדמם על הריצפה ממש גורם לי סבל. להתחבק איתו ולהודות לו על קרב טוב והוגן ששני הצדדים הפיקו ממנו תועלת זה הרבה יותר my cup of tea.

רות 2

New member
חחחחח חרגת אותי מצחוק...אסקורט

ואלללה.."חלק חשוב מלהיות אישה זה לסבול כשמישהו סובל"... פששששששש ואני לתומי חשבתי שמידת הרחמים מצויה כמעט בכל נפש.. (רות נזכרת בחתולה ..שבנוסף לגוריה..נידבה לגור כלבים את אחד מעטיניה)

אסקורט

New member
למזלי אני לא רגישה לצחוק...

למזלי אני לא רגישה לצחוק (רק לסבל), אפילו אם צוחקים עלי ולא איתי, אז תצחקי חופשי אחותי... אישית אני חושבת שאם גברים היו סובלים כשהיריב שלהם סובל לא היו מלחמות בעולם ובודאי לא תחרויות איגרוף מטופשות, אבל קטונתי מלדבר בשם כל הנשים והאמירה הנ"ל היא הכללה פרטית... אבל לידיעה כללית, קראתי בספר ("הקוף העירום: שורשי אלימותו של הזכר האנושי") שהייצוג של גברים בפשעים אלימים במיוחד (מסוג אונס ורצח) הוא 99%. לא אחראית על הזכרון שלי ולא על המקור לנתונים.. אם מישהו יודע היכן ניתן למצוא נתונים מהיימנים הוא מוזמן להאיר את עיננו.... אסקורט

אלמרה

New member
הצחוק בריא, הסרקזם לא ממש...

ואמר לי פעם מפקד קורס הקצינים שלי: "צחוק, צחוק, צחוקן" ועד היום לא הצלחתי להבין מה רצה לומר. ככלל אני מאמץ פה גישה הנקוטה בפורומים אחרים ומציע שהדיון יתרכז בגופו של העניין ופחות ייוחס לגופו של הכותב.

רות 2

New member
רות אוחבת לצחוק...

ואין צורך לפרשן תגובותיי הם כפי שהן..מהבטן

אלמרה

New member
../images/Emo45.gifאחלה רות2

רות עבור!

האמת, שאני מסכים עם רות..

אמנם נכונות העובדות הסטטיסטיות שהבאת, אבל כשנשים רוצות שיריב יסבול, ולעתים הן אכן רוצות - הן תגרומנה לו לסבול והן תפקנה הנאה מהסבל של היריב! הסבל יהיה שונה מהסבל שגברים יותר מסבים. לא פיזי, אלא רגשי. רגש הנקם נמצא במידה שווה אצל שני המינים. להצמיד נשיות (וזה מה שעשית אסקורט ב"חלק חשוב בלהיות אשה") לרחמים, זה עוול נוראי לגברים, גם אם יש אכן יותר נשים רחמניות ואמפתיות.

רות 2

New member
הטעות בשירשור הזה זה ..

לנסות ולהביק איזושהי הגדרה/או איפיון המתאים אך ורק למין הגברי ואו הנשי... ההבדל המהותי הבולט בין שני המינים..לעיתים מסתכם הפיזיקה של הגוף..החומר..הכלי שבתוכו יושבת לה נשמה מי יותר רחמן מי יותר כעסן... ממש ניראה לא לעיניין ... (לא ניתן להכליל את המיכלול..)

רות 2

New member
ממליצה לך להמשיך ולסבול..שעווה

לפחות.. עד החורף... לפחות.. עד שמי יודע..דווקה פלומת השיער על החזה..יעשה לה את זה... עד שממש ,אבל ממש.. יהיה לך כסף מיותר לטיפולים החוזרים בלייזר..

תראה, אני לא ממש מבין בזה

אני חלק כמו פופאי, אבל הבנתי שלייזר זה הכי פרמננטי (וגם הכי יקר למרבה הצער). אם זה נורא נורא מפריע לך ונורא נורא מעסיק אותך ומבאס אותך, אולי שווה שתטפל בלייזר ותפטר מהשיער שאתה לא אוהב אחת ולתמיד. מה זה בשבילך כמה ימים של המנעות משיזוף בשביל להיות חלק ? אין שום דבר חינם בחיים אתה יודע. אתה צריך לשלם עבור כל דבר. אז כאן התשלום יהיה המנעות משיזוף. תחשוב איזה אחלא שיזופים ופוזות תוכל להרביץ אחרי שזה יעבור ...

למעלה