יש פה מישהו? מי רוצה לצאטט

• פותח הנושא frige
  • פורסם בתאריך
דפנה - בסדר גמור, אפילו לקראת שמונה

אם בא לכם, כי אז לירון גם יחזור הביתה (ב - 20:30, אבל בסדר, הוא יצטרף מאוחר יותר).

frige

New member
בסדר גמור

היתה שבת נחמדה וטוב שעברה. מחר מתחיל לו שבוע חדש עם התרגשויות חדשות של הראל בגן. WOW איך יהיה לי פתאום קשה שהוא לא בבית. לפחות בהתחלה זה חצי יום, גם טוב. איך אצלכם?

חזרנו מיום עמוס ביותר

יצאנו בבוקר למעיליה (ליד מעלות) זה כפר ערבי נוצרי, שיש שם מצפור של נשרים, רק מה...עדן החכמה באה עם כפכפים, שזה טיפה בעייתי כשהולכים למסלול, אפילו קצר, ורצינו לראות את מבצר המונפורט, אותו סיפור כנ"ל, זאת אומרת שנצטרך לחזור לשם פעם נוספת הפעם עם נעלי ספורט לי וליובל ואז נוכל לטייל, אני אספר מתי זה יהיה, יכול להיות שבסוכות, ואם בא למישהו כאן להצטרף, נשמח. אח"כ נסענו למשחקיה באגם מונפורט, המשחקיה הייתה ריקה ורצינו שיובלי תנצל את המתנפחים, אבל לא, היא נדלקה על איזה זוג אופניים ונסעה עליהם, קצת עלתה למתנפחים ואז חברים שלנו צלצלו ואמרו שהם בפקיעין (הזמנו אותם אתמול והם לא היו בטוחים שהם באים) נסענו לשם, גם עשינו איזה מסלול נחמד, הורדתי את הכפכפים מחוסר ברירה, ישבנו באיזו מסעדה, יובלי עשתה לנו בושות כשהתחילה לצרוח ולהשתולל כי איך ידעו במסעדה שהיא הייתה שם? היא לא רצתה לאכול, רצתה לשבת עלי ואמרתי לה שהיא לא יכולה כי אני רוצה לאכול, זה כבר היה כמעט 15:00 ולא אכלנו כלום מהבוקר, עד שהמלצר הביא צ'יפס והיא נרגעה (אחרי שכל יושבי המסעדה הסתכלו עלינו) ואז הבן של החברים שלנו שהוא בגיל של יובל גם צרח שם, ככה שהיה שמח..... נכנסנו כמובן לקנות בקלוואה וכנאפה וגם לחנות של "סבתא ג'מילה" שעושה סבונים ונרות בריחות משגעים, קניתי כבר מתנה לחג להורים שלי אצלה, נסענו להורים של בעלי בקרית חיים, לא היינו שם איזה חודשיים בערך, נחנו קצת והגענו ב - 20:30 הביתה, עייפים אך מרוצים. מחר יום חדש בגן עיריה חדש, אני מקווה שיובלי תהיה בסדר, הגננת אמרה להביא אותם וללכת, נראה לי שיהיה לי קשה קצת, אבל אין ברירה, אמא שלי תבוא ב - 10:00 לקחת אותה מהגן, דרך אגב, היא בגן מרגנית (אמרתי לך? אני לא זוכרת), וזהו.

frige

New member
נראה שעשיתם חיים משוגעים

כל הכבוד ובהצלחה ליובלי מחר. מה איתך? אני כבר סקרנית. קיבלת? או לא?

החודש לא יהיה כלום :(

תראי, אני מתכננת את הילד הבא לחודש יולי - אוגוסט - גג ספטמבר, ויכול להיות שזה מה שיהיה, באוגוסט ניסיתי ולא הלך...., ואני רוצה לנסות שוב בתחילת חודש הבא כי אני צריכה גם לעבור איזו בדיקה, אבל יהיה בסדר, אני מקווה שבחודש הבא אני אכנס להריון ובטוח שאתן תדעו על זה ראשונות. לילה טוב

frige

New member
שתהיה לך המון המון הצלחה

איזו בדיקה? את יכולה במסר. עברתי כבר כמעט את כל הבדיקות שאפשר, נראה לי.

frige

New member
קדימה, מהר

למה עוד מעט אירדם. בטח אתעורר ב-2:00 בערך שוב להאכיל את הפשושים שלי.

S r 35

New member
צ'יטוט נעים בנ../images/Emo94.gifות -

אני הולכת לגהץ. יש לי ים כביסה לא מקופלת ובגדים שצועקים עלי שהם צריכים גיהוץ דחוף - בעיקר החליפות שהתכוונתי להלביש לילדודס מחר לגן. סוף סוף הם נרדמו לי. ניר היה מאוד נרגש. לא הפסיק לדבר על הגן ולקח לו זמן להירדם. רון היה סתם נודניק. אבל עכשיו הם ישנים
(גם הבעלול) ואני הולכת לתפוס לי סרט טוב בטלוויזיה - או ב V.O.D - ולגהץ ולקפל לי להנאתי ... לילה טוב

למעלה