יש פה

יש פה

תגידו, מהרושם שנוצר כל האנשים בפורם הזה הם ילדים... אני טועה או צודק ? יש פה אנשים מעל גיל 18 ? ואולי העובדה שלא מדברים פה על הבחירות המקומיות היא מהסיבה שלאף אחד אין פה זכות בחירה ?

Klinger

New member
משהו כזה...

הרוב פה תיכוניסטים (כמוני) ויש איזה אחד-שניים מחטיבות ועוד כמה מבוגרים שרושמים מדי פעם

יותר מזה. לפי מה שהצלחתי להבין הם

כולם מאותה כיתה/היו באותה כיתה...

badboy3919

New member
אפילו שהייתי יכול להצביע תאמין לי ש

אין לי מושג למי הייתי מצביע, ולפי מה ששמעתי וראיתי גם 50% מתושבי כפר סבא באותו מצב...

לא שהבנתי איך זה מתקשר למה שכתבתי,

אבל בכל מקרה אני מסכים איתך. רשימת המועמדים, למרות האורך שלה, ממש מבישה. אנחנו נאלצים לבחור במי שהכי פחות גרוע, ולא בהכי טוב, פשוט כי אין (ומעידה על זה הסיסמה של גבריאלי- הכי טוב שיש (זה מה יש, אז נאלצים להצביע לו). לי כן יש זכות בחירה, ובאמת שאין לי מושג במי לבחור. זאת תוצאה של ראש עיר אחד במשך יותר משני עשורים, לא צמחו פה דמויות משמעותיות, ואלו שכן (עמירם מילר, רינה פז, ישראל מילוא, יעקב אוחיון- כל הסגנים לשעבר של ולד) הספיקו להתלכלך בגועל של שתי הקדנציות האחרונות של ולד. לפחות יש משהו מצחיק בבחירות האלה- שירלי רוקח שעושה את הבחירות קצת יורת מעניינות...

שירלי רוקח

אני לא הולך להגיד משהו יפה עכשיו אבל אני סולח לעצמי: היא פשוט הבדיחה של הבחירות האלו, עושה מעצמה צחוק. במיוחד אחרי שלא פעם היא הסתבכה בחוק.

מאור 87

New member
אגב..

שמתם לב לסקר שפורסם היום ב'מעריב'
רינה פז הגיעה למקום השלישי.. (
)
מעניין למה בסקרים אצלנו היא במקומות האחרונים..

charmingirl

New member
יהודה בן חמו.

ידיד שלי יש לו הכרות איתו, הוא בנאדם ישר וטוב. גם קראתי את המצע שלו,עושה רושם שהוא הולך לפעול המון למען העיר ולטובתה. אני בעדו! (אחחח למה לא נולדתי ב86?!!)

יופי

אז זה לא צריך להיקרא פורום כפר סבא אלא פורום של כיתה י"א בתיכון.... אין פה נראה לי אף אחד מעל גיל 20 ובטח אין פה אנשים בני 30 40 50 60. זה צריך להיקרא פורום "ילדים ונוער של כפר סבא"

BanjoKazooie

New member
רק עמוס גבריאלי!

הוא הכי ישר מבין המתמודדים! בן חמו הזה סתם עבריין! ראיתם איך אבא שלו איים על עמירם מילר? בנוסף לכך גבריאלי תרם רבות למען כפר סבא (יו"ר ועדת החינוך העירוניתף תרם להקמת מועדון הבארבי והבאולינג ועוד) ומה בן חמו האופוזיציונר הזה עשה? כלום!!! עושה את עצמו בן אדם נחמד כזה אז מה אם הוא נחמד! זה אומר שמגיע לו לנהל עיר? הוא תחמן!

BanjoKazooie

New member
בן חמו סתם עושה טובות קטנות לאנשים

ומיזה בן חמו לעומת גבריאלי גבריאלי יותר צעיר, יותר משכיל, יותר כיף לדבר איתו, יש לו כושר מנהיגות והוא הרבה יותר מוכשר מבן חמו! יהודה בן חמור - תנועת מעוף - עוף במיקרוגל

charmingirl

New member
כמה בוגר מצדך "יהודה בן חמור"

אחחח הבגרות פה בפורום גבוהה מן הרגיל.

BanjoKazooie

New member
אני שונא אנשים שאומרים להתבגר!

לא רוצה אני אדבר איך שאני רוצה! ועוד אין לי בגרות (תרתי משמע) :)

למעלה