כאבי אוזניים?@!~

Ooshy Darbuka

New member
כאבי אוזניים?@!~

כף שמן זית מחומם כמה שניות במיקרוגל כמה טיפות שום בשמן הזית.. ולטפטף לאוזן הכאובה... לחמם את האיזור...ולא לשפוך את השמן החוצה! גם לא לנקות אח"כ למרות שזה קצת מציק נוסחת פלאים פשוט עוזר... מניסיון אישי :)

ה מוזה

New member
שמן זית

הוא בכלל נהדר להרבה דברים לכאבי אוזניים טיפה או שתיים עם שום כפי שכתבת או עם עלי פיגם להזהר שלא יהיה חם מדי , ובהחלט מניסיון זה עוזר
אני מקווה שנצליח בעתיד לרכז תרופות סבתא על טהרת שמן הזית שהוא בכלל דבר מרתק , לעור הפנים ולבריאות בכלל ברוכה הבאה ו..

אAבB

New member
משו אחר שמאוד עוזר אפילו בדלקת

שמים 2 כפות תה קמומיל ל15 דקות במים רותחים מפרידים את הנוזל מהפרחים שמים את הפרחים בצמר גפן או על חתיכת בד מצמידים לאיפה שכואב ולהשאיר ככה עד שמשתפר ופוחת הכאב ולמוזה דרך אגב גם לדבש יש מלא תרופות

ה מוזה

New member
נכון ../images/Emo13.gif גם דבש

בעתיד בהחלט רוצה לתת לו מקום של כבוד ולהעלות דיון/שרשור שירכז את תרופות הסבתא על טהרת הדבש לא רק תרופות במשמעות של מרפא למחלה או כאב אלא גם טיפוח והזנה העור השיער ועוד ועוד ועוד ושאלה לגבי הקמומיל , לאיזה כאבים זה טוב ? לכל כאב ? תודה לך

אAבB

New member
קמומיל וכאבים

לא הבנתי האם התכוונתי לכל כאב לכל הכאבים שיש בכל מקום בגוף או לכל כאבי האוזניים על סוגיהם זכור לי שגם הקמומיל משחק תפקיד במגוון תחומים אני לא זוכרת כרגע את כולם אך מבטיחה לבדוק ולעדכן כשהיתה לי דלקת באוזן לקחתי אנטיביוטיקה כמובן וגם טיפות אוזניים שאמורות לשכך את הכאב לא שזה לא שיכך קצת אך אם ממש כאב זה כבר לא עזר שמתי קמומיל וזה מאוד עזר אפילו שלא מיד אבל לאט לאט קצת סבלנות זה מחולל פלאים ממש אני מאמינה שאם יש כאב כתוצאה מדלקת וזה עוזר אז כאב שלא כתוצאה מדלקת ההגיון אומר שזה בטח צריך לעזור כל מי שאני מכירה תמיד השתמש בשמן זית ומאוד עוזר אבל תנסו מה שיהיה לכם יותר טוב תשתמשו ועוד נקודה שמן זית מחירו מאוד יקר אז מי שקמומיל עוזר לו חבל על הכסף ושלא תדעו מצרות כגון דלקת אוזניים

0 אור 0

New member
וגם לבנדר!

טיפ נוסף שיכול לעזור לכאבי אזניים: שמים טיפת שמן לבנדר בדיוק מתחת לאוזן וסוגרים את כל האיזור (השמן + כל האוזן ) בכוסית זכוכית לכמה זמן. זה טוב במיוחד לילדים קטנים. -- דרך אגב לגבי השמן זית עם שום - זה טיפ מצוין אבל צריך להזהר לא לחמם יותר מדי.

מוּסקט

New member
יו-הווו!!

נראה לי שלרכז שרשורים זה לא יספיק ותצטרכו ספר מתכונים. אני כבר רואה את זה מגיע: שרשור דבש לתפארת - וכעבור זמן מה בא מישהו חדש לפורום ושוב שאלות על דבש וסגולותיו... או שמן זית... או שום.

ה מוזה

New member
זה הרעיון מוסקט ../images/Emo13.gif

כותבים כאן ספר .. עם הזמן כל הידע של הגולשים יאסף לו לאינדקס ספר וירטואלי . בפעם הבאה כשמישהו ישאל על כאב אוזניים הוא יוכל להציץ באינדקס ולקרוא את כל תרופות הסבתא שעוזרות ספר וירטואלי דינמי שיאסוף כל העת עוד טיפים ועוד עצות יהיה מעניין
ברוכה הבאה

למעלה