כאבי רגליים

malaka ke

New member
כאבי רגליים

שלום דלית, אני מלצרית ועומדת שעות על הרגליים. כל יום אני מסיימת עם כאב רגליים חזק עד שקשה לי לישון.
מה אני יכולה לעשות כדי לטפל בזה?

כאבי רגלים

הי מלכה, כמה שאלות לפני שאוכל להתייחס למה ששאלת, בת כמה את? (חשוב בגלל סוגי הבעיות שיכולות להתעורר),כמה זמן את כבר עובדת כמלצרית? ממתי התחלת לסבול מכאבים? האם מיד על ההתחלה או אחרי תקופה מסויימת? האם הרגליים מתנפחות בנוסף לכאב? יום נפלא לך

malaka ke

New member
תודה על המענה

אני בת 21 ועובדת כמלצרית כבר שנה. הכאבים התחילו כמה חודשים אחרי תחילת העבודה. וכן הרגליים מתנפחות, לא באופן רציני אבל כן יותר נפוחות.

כאבי רגליים כתוצאה מעמידה ממושכת

אוקיי אז לידיעתך, זוהי תופעה מוכרת בקרב אנשים שעומדים שעות על הרגליים. העמידה יוצרת לחץ קבוע על הרגליים, השרירים וכלי הדם וגורם להיווצרות של בצקת קלה שגורמת לכאב. קודם כל אני ממליצה בחום לקנות נעליים נוחות שמחזיקות את הרגל בצורה טובה יותר. זה בהחלט יחסוך חלק מהכאב והבעיה.בנוסף פעילות ספורטיבית (הליכה וכו') יכולה לסייע, על מנת שהרגליים יהיו מתורגלות יותר לפינוי ושיחרור של חומצת חלב ונוזלים ולזרימת דם תקינה מהפריפריה (צד חיצוני) פנימה. אמנם את עובדת עבודה קשה, אבל זו בהחלט לא פעולה ספורטיבית עיקבית, והגוף מגיב לזה אחרת. ועצה פרקטית נוספת תקני בבית מרקחת כדורי אספירין...ולא..לא לשתות אותם, אלא לרסק כדור אחד ולמהול בכוס במים חמימים ולשפוך אל תוך גיגית של מים חמימים ולהניח בתוכם את הרגליים. ישפר בצורה ממש טובה את הכאבים וגם יקל על העייפות והנפיחות. אם תוכלי לעשות את זה כל יום אחרי העבודה יהיה נהדר, אבל גם אם תעשי את זה רק 3 פעמים בשבוע זה יעזור. מקווה שעזרתי ושיהיה סוף שבוע מקסים

למעלה