כאב ראש

איילתבו

New member
כאב ראש

במשך ה3 חודשים האחרונים..נהייה לי סחרחורות לעיתים, משו כמו פעם בשבוע..ממש לרגע וזהו..למרות שהיה פעם שזה נמשך לדקה..לא סחרחורת שהחדר מסתובב..אלא שאני כאילו לא יציבה..אם הייתי מתקופפת ואז כמה היה לי סחרחורת או סתם ככה באמצע הליכה..עם הזמן נהיה לי גם כאבי ראש..בזמן האחרון נהיה לי גם כאב ראש בצד אחד של הראש או ב2 הצדדים שלו..כאבי ראש חזקים שאני צריכה לעשות קליקים של הלסת כדי להרגיע קצת..גם לפעמים חלקים כמו הצד של הגוף או סתם האגודל מתחילים להיות כאבים איומים לכמה שניות..שלשום היה לי כאב ראש כל כך חזק שהיה לי קשה להרדם...זה הרגיש כמו מקדחה מ2 צדדי הראש..הלכתי לרופא והוא אמר שזה יכול לנבוע מלחץ כי לפני 3 חודשים התחלתי לסבול גם מהתקפי חרדה ולחץ..והוא שלח אותי לנירולוג, רופא עיניים ורופא אף אוזן גרון..קבעתי את כל התורות לשבוע השני של דצמבר..עכשיו אני בעבודה הכל טוב ויפה..עד שבום..פתאום היה לי פיצות פתאומי מאחורי הראש שהקרין על מעליו ועל המצח..כאב חזק ממש אבל..לרגע אחד..ועכשיו אני כאילו מרגישה מן תחושה של לחץ או כאב חלשלש..או עקצוץ לא יודעת להסביר את זה מעל הראש שלי...כאילו על הקצה של הראש, אולי נוטה לצד ימין לא בטוחה כי לרגע העין שלי הרגישה לחץ..מה זה יכול להיות..?

חוות דעת נוירולוגית

שלום רב,
אציע להיוועץ עם רופאים לצורך בירור הבעיה הרפואית.
אינני יכול לסייע לך.

בברכה,
אופיר

למעלה