כאן נמחקה הודעה

veredvered

New member
כאן נמחקה הודעה

כאן נמחקה הודעה על ידי הנהלת הפורומים

PooKiPsiT

New member
אין מצב למצוא עבודה במלונות שבצפון?

הרי עבודה מועדפת זה לא רק במלונות באילת
לפי מה שאני יודעת זה גם לא חייב להיות בית מלון. אפשר גם לעבוד באסכניות נוער. מעבר לזה..אני מסתכלת עכשיו בפרוספקט של המוסד לביטוח לאומי בנוגע לעבודה נדרשת. מפורטים כאן המון סוגים של עבודה נדרשת..ולמען האמת...הכול נשמע מגעיל
(עבודות במוסכים, תיקונים, מפעלי תעשיה, בתי מלאכה, אתרי בניה, אתרי גידול חקלאיים, בתי אריזה וכמובן - אבטחה...אטרקציות חבל על הזמן...).

veredvered

New member
הלוואי והיה פה משהו

אני משוחררת כבר 3 חודשים וחצי ועבודה מועדפת אין...

sandradee

New member
אם את באמת רוצה

תעשי סקר קיבוצים תתקשרי קיבוץ קיבוץ בצפון ותבררי אני מאמינה שתצלחי כי תאכלס יש שם גם אירוח גם מפעלי תעשיה וגם חקלאות בהצלחה

veredvered

New member
עברתי קיבוץ קיבוץ לפי הספר טל'

לא עזר... בהרבה מקומות אמרו לי שיש מיתון וכאלה ושלא מקבלים עובדים חדשים אלא רק מפטרים... ועברתי על כל המלונות באיזור חיפה אחד אחד ... גם זה לא עזר

get well

New member
אני אישית וויתרתי על עבודה מועדפת..

זה לא כזה להיט והמשכורות הן מינימום כך שעדיף כבר לעבוד בעבודה אחרת כמו מלצרות לדוג'..אהמ..אהמ..שם הכסף טוב יותר בהרבה ולכן לא צריך את הפיקדון הזה...

CUTEX

New member
בתור משוחררת שנה כמעט

אני יכולה להוסיף מהידע שלי ולהגיד שעבודה מועדפת מאוד קשה למצוא ואפשר אפילו לוותר על זה . אכן כמו שגט וול אמרה אפשר מלצרות , שירות לקוחות למיניהם וכל מיני כאלה אם אין לכם פרוטקציה כלשהי , חבר , אח , דוד וותרו על הרעיון של עבודה מועדפת מניסיון

צודקת, חברה טובה שלי חזרה עכשיו

עם הזנב בין הרגליים. אחרי תקופה של3 חודשיים של עבודה מועדפת באילת בתור מלצרית ... בקושי נתנו לה בכלל משמרות כי היו כל כך הרבה עובדים... אז בסופו של דבר היא חזרה.. כי היא הרגישה שזה בזבוז זמן. ועכשיו בגלל שחסר לה 3 חודשים היא בלת ברירה מאבטחת עכשיו בקניון זה לא הג'וב הכי טוב במיוחד בתקופתנו.
בקיצור היא מצטערת על היום שהיא בכלל חשבה על זה... זה לא כזה נחמד וקל כמו שחושבים. אבל בכל אופן שיהיה בהצלחה ,

get well

New member
אני שמעתי שההטחה זה כבר לא מועדף..

רק במשרדי חינוך אז תבררי עם חברה שלך... שלא יהיו אי נעימויות..

MOTYP

New member
משהו חשוב....

קודם כל מזל טוב על הפורום. אני חודש משוחרר אז בטח אני אהייה כאן הרבה. למי שלא יודע אם חותמים לפני מסיימים עבודה מעודפת דמי האבטלה שמקבלים יורדים מהמענק של העבודה המעודפת. האפשרויות: 1. לעבוד בעבודה מעודפת חצי שנה ולקבל את המענק (משהו כמו 7000). 2. לשבבת בבית ולחתום 70 יום ולקבל בדיוק אותו כסף. 3. לעבוד במעודפת חצי שנה לקבל את המענק ואז לחתום 70 יום ולקבל עוד.

PooKiPsiT

New member
המממ...סעיף 3 - זה בטוח אפשרי?

כי הרי אסור להתפטר מעבודה ללא סיבה מוצדקת (למי שרוצה לקבל דמי אבטלה). להתפטר מהעבודה כי קיבלת כבר את המענק עליה זה נקרא סיבה מוצדקת?

MOTYP

New member
.....

אחריי חצי שנה בעבודה אתה מתפטר. רק אז אתה הולך ללשיכה לא לפני העבודה. בתור חייל משוחרר מגיעים לך 70 יום ואם לא הלישכה הפנתה אותך לעבודה הקודמת אז הם גם לא שואלים למה התפטרת.

get well

New member
זה באמת רעיון טוב..

אבל זה בתנאי שיש לך סבלנות לעבודה מועדפת...

PooKiPsiT

New member
גם אני לא חושבת שעבודה מועדפת

זה כזה שוס... תכלס המענק הזה של ה7000 ומשהו שמקבלים זה על חצי שנה של עבודה, כלומר עוד 1000 וקצת על כל חודש (כלומר, בנוסף לשכר מינימום שבדר"כ מקבלים על עבודה נדרשת, זה יוצא שמרוויחים 4500 בחודש בערך?) בעבודות שהן בדר"כ ממש מגעילות.. אפשר להגיע לסכום הזה אם מוצאים עבודה נורמלית במשרה מלאה שמשלמים עליה קצת יותר ממינימום. גם אותו סכום (אולי קצת פחות..) וגם עבודה נורמלית יותר. אני שמעתי שלעבוד בתור מזכירה במשרד של עורכי דין זה אחלה כסף למשל. אבל אני לא יודעת מה קורה באיזור הצפון מבחינת הצעות עבודה..... מקסימום, עד שאת מוצאת עבודה, כדאי ללכת לחתום בלשכה לא? 2600 בחודש על לא לעשות כלום זה נחמד אחרי ה400 שקל לחודש שהתרגלנו אליהם...

צביקוש21

New member
קיבוץ...

שלום לך... תראי.. אני בשישי שבת האחרונים התארחתי בקיבוץ נחמד וקטן בדרום על מנת לבחון אופציה של מעבר לשם .. התחלת חיים חדשים, עבודה בקהילה... אני ממליץ לך... לנסות....להצטרף...

למעלה