כאן נמחקה הודעה

0 אור 0

New member
מאד

שמן עץ התה מאד עוזר לפטריות במצב התחלתי. אבל, אם יש כבר פטרת עקשנית בת מספר שנים - רצוי להכנס לטיפול רציני ולא להזניח.

bflygirl

New member
מאוד מאוד חשוב לא להזניח את הטיפול

ואני חוזרת על דברי מפורום רפואה משלימה שמן עץ התה הוא מגרש בקטיריות ידוע, הוא אנטיביוטיקה הטבעית של הטבע רצוי לבדוק את השפעתו על הרגל שלך קודם על משטח קטן ואם אין בעיות אז להמשיך ולטפל כדאי גם לשטוף את רגלייך בקביעות בכל יום למשך שבוע בקערת מין עם 2 טיפות של שמן נדיף מרווה ועץ התה ולאוורר את נעליך.... בנוסף.... גם האקליפטוס הלימוני יעזור מאוד בנידון

הבעייה קיימת כבר שנים

בא והולך. המצב החמיר למדי בשבוע האחרון. האם מומלץ ללכת לרופא עור ולקחת תרופה קונבנציונאלית?

bflygirl

New member
את האמת יש גם טיפול הומופאתי לנושא

אם עדיין לא ניסיתי מומלץ לנסות אצל הומופאט לפני... וקונבציונאלי זו אנטיביוטיקה שהורסת את הכבד ואת הכליות.... ובעקרון כל אנטיביוטיקה היא פטרייה ככה שלדעתי לא ממש יעזור אלא רק יחריף את המצב אני אבדוק לך עוד אפשרויות מחר...(סורי, יום ארוך עבר עלי ואני עייפה, מקווה שיש לך סבלנות...) יש תרופה הומפאטית בשם סילקה (צורן) שמאוד יעילה אבל חייב ללכת לראות הומופאט לפני זה

מכיוון שזה חיצוני

ניראה לי הגיוני לטפל חיצוני (משחה או נוזל) ולא לקחת משהו דרך הפה. לא עדיף ככה?

ebony

New member
המלצה על טיפול....

קערת מים פושרים עם 20 טיפות של שמן עץ התה פעם ביום לפחות.... בנוסף אפשר לשקול טיפול בקנדידה... וכמובן לראות נטורופת בעיניין כי מנסיון טיפול קונבנציונאלי עוזר בהתחלה אבל הפיטריות חוזרות.....

bflygirl

New member
כדאי שקודם תעשה את הבדיקות

המתאימות תברר גם איזו פטרייה יש לך, מה מצב המערכות בגוף וכך הלאה... ואחורי זה תלך גם לרופא קונבציונלי וגם לרופא אלטרנטיבי ותבחר אחד שהולך טוב עם האינטואיציה שלך ותלך איתו לאורך כל הדרך שמן אקליפטוס לימוני מאוד יעזור גם אולי תנסה ומאוד מאוד חשוב תזונה בריאה וגם לצרוך כמויות גדולות של שום זנגוויל קינמון במיוחד לשום יש פעילות חזקה נגד פטריה גם לזנגוויל- - ניתן לשים אותו בתה עם נענע לימון ורום וזה יוצא טעים מאוד...

למעלה