כאן נמחקה הודעה

meital G

New member
כאן נמחקה הודעה

כאן נמחקה הודעה על ידי הנהלת הפורומים

NBGirl

New member
הממ..

<היפותטית> לא הבנתי למה חברה טובה שלי רוצה שאני אנתק קשר עם האקס שלה. למה זה אמור להפריע לה ? כמו שכל אחד בוחר את החברים שלו ולא שואל את החברים האחרים אם זה מוצא חן בעיניהם, אז אותו-דבר במקרה הזה לדעתי. לדעתי הבקשה לא לגיטימית. אם היו מבקשים ממני דבר כזה לא הייתי נענית לבקשה, אלא אם הייתה סיבה הרבה יותר טובה מהעובדה שהם סיימו ת'קשר שלהם בצורה רעה.

Bantus

New member
שטויות...

תהיי איתו בקשר...אפשר להבין אותה אבל..הוא חבר שלה לשעבר, ואולי זה קטע של קנאה.. תסבירי לה שאין מצב שאת והוא תהיו ביחד (אם זה נכון) ושאתם סתם ידידים...

meital G

New member
כאן נמחקה הודעה

כאן נמחקה הודעה על ידי הנהלת הפורומים

jessy19

New member
עם כל הכבוד לחברה...

זאת הזכות שלך והחלטה שלך אם להיות בקשר איתו או לא, במיוחד אם זה קשר ידידותי בלבד. עשי כטוב בעינייך ואל תנסי כל הזמן לרצות אחרים כי אחרים לעולם לא יהיו מרוצים ותמיד יהיה משהו שיפריע. תסבירי לה שהוא חבר טוב שלך ושאת קשורה אליו ושהיא מבקשת משהו בלתי אפשרי- מה את תעשי כל דבר שהיא תבקש ממך... זה ממש הגזמה...

yofi tofi

New member
לדעתי היא צודקת

זה היה מפריע לי,במידה מסוימת,אם חברה שלי הייתה נשארת בקשר עם האקס שלי תראי,אני עכשיו ביחסים ממש ממש טובים עם החבר הכיטוב של חבר שלי,במידה ונפרד-חס וחלילה,טפו,טפו,טפו
- אני מניחה שזה לא יהיה נעים אם נמשיך להשאר ככה מיודדים אבל זו רק דעתי,תעשי מה שבא לך מיטלי ואיך שאת רואה לנכון! אגב,אני תמיד מציבה את עצמי במקום החברה במצבים הללו... תנסי לחשוב איך את היית מרגישה או חושבת,זה תמיד עוזר,לי לפחות..

למעלה