כאשת השבוע אשאל שאלות אדומות

LANIT1

New member
כאשת השבוע אשאל שאלות אדומות../images/Emo41.gif

מה כל אחד מכם אוהב לעשות בזמנו הפנוי? התקרב חג האהבה - מה הייתם קונים לבן / בת הזוג מתנה?

dafgol

New member
../images/Emo23.gif תשובות אדמוניות ../images/Emo141.gif../images/Emo41.gif../images/Emo23.gif

זמן פנוי ? תזכירי לי איך זה נראה ?....לצערי אין לי הרבה זמן כזה.....וכשכבר יש....אני מתחברת למחשב , עם שורה עלי המוזה קוראת קצת, אוהבת לפתור תשבצי היגיון...(לאתגר ת'מוח ) או סתם
מה הייתי קונה לגולן....האמת קניתי אבל מכיוון שהוא מציץ פה בפורום
אני לא אספר כדי שלא יגלה......

חג אהבה שמח ../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

איך אני אוהבת להעביר זמן פנוי את יודעת בערך. לרקוד וכמה שיותר(השבוע עשיתי את זה פעמיים
), מסעדה, סרט וכל מה שרק עולה בראש. מה הייתי קונה לבעל- אם אין הגבלה של כסף אז בית גדול ואיזה ג'יפ רציני
דפנה תגידי לגולן שלא יפה להציץ פה ולא להגיד שלום. וגם מעבר לזה קצת השתתפות. יבש פה

S r 35

New member
נו, דפנה אז מה קנית לגולן?

אני סקרנית ... עכשיו כבר מותר לגלות, לא? ...

frige

New member
עונה

מה כל אחד מכם אוהב לעשות בזמנו הפנוי? מילה במילה מה שדפנה כתבה. בזמן שיש לי פנוי, אז אני במחשב או בטלוויזיה. או סתם נחה במיטה (פחחחחחחחחחחחחחחחחחח) התקרב חג האהבה - מה הייתם קונים לבן / בת הזוג מתנה? השנה ת'אמת לא קניתי לו כלום. (אבל הוא קיבל את המתנה הכי נפלאה בעולם, גם אני). בדרך כלל, כל שנה אני קונה לו בכל אירוע. השנה ממש לא היה לי זמן לקנות כלום. שיהיה חג אהבה שמח
שרית

S r 35

New member
הי אניטה ../images/Emo140.gif ויום אהבה אוהב ושמח

לגבי השאלות שלך
זמן פנוי, גם אצלי הוא מצרך נדיר ויקר - מה אני אוהבת לעשות בו .... כמובן לקרוא.
מתנה לבן הזוג: שוקולדים וה-מ-ו-ן מהסוג היותר משובח (לכיוון הבלגי) יאמי

לולי72

New member
גם עונה

בזמן הפנוי שלי, מחשב וספר או סרט טוב בטלויזיה. מתנה לבן הזוג - שוקולדים (שהם כמובן בשבילי ובשביל יובל) אבל גם ספר טוב, או תחתונים או שאני מפנקת אותו : ) מה שאני הולכת לעשות עכשיו, אז לילה טוב.

למעלה