כבוד רודבוי!!

ב ז ו ק ה

New member
כבוד רודבוי!!

הרבה ריספקט לסאונד, אחרי שבועיים של טור בגרמניה נערך אתמול קלאש בין רודבוי ל סנסי מובמנט למנגו טרי. מנגו לקחו אמנם אבל עדיין - הרבה הרבה ריספקט על ההגעה לטיון פי טיון. החלטה חכמה של המארגנים לא לאפשר יותר מידי קללות..let the music talk. הנה הטיון פי טיון - תשפטו בעצמכם. קבום!! אני מת לשמוע את כל הקלאש. וכמובן שיש באשמנט שקרב ובא עלינו לטובה באיזור השרון.. בטח עוד ישימו פה את הפלאייר והעניינים. bless!! http://www.myspace.com/rudeboysound

גדול! לראות ולהתמוגג

מעלה את זה לטאגליינס, זה דבר שצריך להיזכר לדורות. מי היה חולם לפני חמש-שש שנים, שסאונדים ישראלים יגיעו לקלאשים בינלאומיים, עם דאבים כאלה חמים ברמה שלא תבייש אף סאונד באירופה, רמה בינלאומית... ריספקט לרודבוי, שיחקתם אותה בגדול! אין כמוכם, פשוט אין!!! ונאף ריספקט לאבויה, איי מאר, מיי לורד, וכל הסאונדים בישראל שלא לוקחים את הדברים כמשחק ומתחילים לייצג אותנו בכבוד בעולם, soon forward dem go know how tings a runin inna di israel land! blessed love, everytime.

סידי77

New member
ענק! הרבה הרבה כבוד לרודבוי סאונד

מייצגים אותנו כבר שנים אני לא יודע אם הקהל שם אובייקטיבי אבל בשבילי רודבוי הזוכים ואיפה אפשר לראות את שאר התחרות???

ב ז ו ק ה

New member
לינק מלא להכל

נארגן חביבי, הכל יהיה בסדר. הגרמנים בטח יעלו הכל לאינטרנט - אאודיו ווידאו. ככה שאפשר יהיה איכשהו לצפות בכל העניין. stay tuned זה משהו היסטורי שכל אחד חייב שיהיה לו.

וואי בומבוקלט ../images/Emo88.gif

נייסססס! אני אראה/אשמע הכל מחר.. לחוץ הרעש לשכנים

babaroots

New member
כבוד ענק לרודבוי...

הם אומנם הפסידו בכבוד לעץ המנגו - איזה שם מוזר לסאונד? חחח אבל בשבילי הם היו וישארו אלופים!!!

rudyran

New member
well rube bwoy......

soon soon soon full audio and video from the clash and pictuares affcurs from all rude boys tuor big up everyone israel & germany a good vibez here bless

למעלה