כבל ide to usb....

shimie

New member
כבל ide to usb....

האם הכבל הנ"ל מספיק טוב... http://www.p1000.co.il/hot_sale_product.asp?g_id=4455352

gozala

New member
מה זה מספיק טוב? השתמשתי בכזה!

ספק הכוח נישרף לי תוך מספר שעות עבודה
זה היה ספק אוניברסלי על חשמל 110 או/ו 220. את העבודה הוא עשה (עד שהפסיק לפעול).

shimie

New member
רגע...מה זה dc ומזה hd...?

אז בקיצור...לא לקנות את זה?

gozala

New member
../images/Emo52.gif טעיתי באיות הכוונה: CD ו-HD

עכשיו זה ברור!

shimie

New member
אבל , את ממליצה לקנות את זה או לא?

כי רשמת שהיה לך ספק כח והוא נשרף.?אז כדאי או לא?

gozala

New member
נישרף? רכשתי שניים במקום!

אני מצאתי את זה שימושי מאוד! (סתם רכשתי אותו לפני כחודשיים "שיהיה") מה שכן המחיר קצת יותר גבוה ממה שעלה לי באי ביי למרות שחלק מהמחיר אצלם, הם דמי המשלוח. די מכעיס ומרגיז העניין. אתה מקבל גם את המחבר המאפשר לקשור HD של מחשבים ניידים? (הקטן יותר 2.5" נדמה לי)? החלק הזה איפשר לי לחבר HD של מחשב נייד למחשב רגיל אגב. היה מצב שהיה לי מחשב שולחני נוח מאוד לפתיחה ולעבודה של DELL וחיברתי אליו דיסק של מחשב נייד עם המחבר הזה, תיאורטית הייתי יכולה להשאיר אותו שם קבוע.

gozala

New member
הקישור למחיר ולפירוט ב-EBAY

בטעות נתתי קישור לתמונה. אז הנה תיקון, דמי משלוח לראשון 12$ שני-10$ והמחיר כשלעצמו סביר למדי, יצא לי 17.5$ ליח' פחות מ-80 ש' אבל התנאי הוא שהם נישלחים רק בתוך גבולות ארה"ב. (ה"כבודה" מחכה לי ב-NY). נחמד שניתן להשיג אותם בארץ. כך ניתן לחבר HD נוסף למחשב בלי שום בעיות והוא במצב של ניידות, או CDROM פנימי באופן חיצוני. לי התקלקל הצורב במחשב הנייד, מחבר כזה פותר את הבעיות: מחברים חיצוני וכשמסיימים לעבוד מניחים אותו על המדף בצד.

renegader

New member
יש איזה קייס לשאפשר לשים בו את ה HD

? כי אני גם מתכוון ליקנות את הכבל הזה ואני לא רוצה שה HD יהיה חשוף ככה לנזקים סביבתיים (קרי: אני)

gozala

New member
כן, רכשתי כזה ובלי דמי משלוח ../images/Emo45.gif

אני לא מוצאת בדיוק את האתר, ואני על מחשב אחר (שאינני רגילה אליו) כי שלי לא נידלק. אז נסה לחפש כאן את התיק אלומיניום הזה, אם תרצה עוד יומיים אני עדיין יכולה לרכוש, (עבורך אין בעיה עם זה) ביום רביעי אני נוסעת ואחזור עם כל הדברים הקטנים האלה לארץ אחרי ראש השנה. לא יודעת אם יש את זה בארץ. חפש כאן, זה צריך להיות "בסביבה". אגב מדובר בתיק ל-HD קטן בלבד, בתוכו יש לי HD של מחשב נייד בנפח של 40GB, עדיין לא היה לי זמן ממש להשתמש ולהכניס אותו "לעניינים", חשבתי לקחת עליו את כל הקבצים שלי כשאני נוסעת. צריך דרייבר (למרות שהם כותבים בהוראות של-XP לא צריך) הוא מזוהה עם PartitionMagic Pro 7.0 מניסיון כשחיברתי HD של מחשב שולחני עם המחברים האלה... חפש אותו אם אתה מעוניין, יש לי אותו בקבלות על המחשב השני שאני לא מצליחה להדליק והשד יודע מתי יכבה לי פעם אחת וזו תהיה הפעם האחרונה שיהיה לי קשר איתו... כן, יש קבלות באתר של אי ביי גם, אבל נסה למצא.

renegader

New member
וואו ../images/Emo12.gif תודה

טיאגלון (או שאני מגזים עם זה? חחח )

gozala

New member
מצאתי את המוכר שנותן FREE SHIPPING

שממנו רכשתי את הנרתיק הזה, הוא שולח Worldwide! (המחשב הראשי שלי הסכים בטובו להידלק סוף סוף, את הקבלות אני שומרת בתיקייה ניפרדת, שם הוא היה). כנס לחנות שלו באי ביי, יש אפשרות לפנות אליהם ולשאול מה שרוצים בלי בעיות. הוא לוקח קצת יותר כך שצריך לעשות את החישוב מה וממי כדאי לרכוש, זה שוק גדול מאוד שם באי ביי.

gozala

New member
החיבור עם הנרתיק מאפשר כח מהנייד

באופן ישיר ל-HD 2.5 כלומר הוא "מכשיר" בפני עצמו. אין צורך בספק-כח עם צורת החיבור הזו (ל-HD הקטנים בלבד) את הכח להפעלה המחבר הזה לוקח מהמחשב עצמו דרך USB כשיש לך אפשרות לחיבור נוסף (זה מן כבל מתפצל) במידה ואין מספיק כח להפעלה. אם אינך מתכוון להתחבר עם HD של מחשב שולחני (3.5) למחשב הנייד שלך, ולעבוד רק עם HD ברוחב 2.5" (שלא צריך ספק כח בכלל) כדאי שתרכוש את הנרתיק הזה! אני יכולה להזמין עבורך עוד היום ומחר, יגיע לארץ אחרי ראש השנה.

renegader

New member
תודה ../images/Emo13.gif אבל אין צורך להזמין

אני צריך את שלי לHD 3.5

gozala

New member
יש נרתיקים לשני הסוגים גם יחד ../images/Emo45.gif

הנתרתיק הזה כוחו יפה בכך שאינו צריך ספק כח (שנישרף לי) וכרגע חיברתי HD של מחשב נייד שפירקתי לזה הנוכחי כשכל תכולתו של אותו מחשב ז"ל לנגד עיני, כך שהתברכתי בנפשי על כך ש"סתם" רכשתי אותו, "שיהיה".

למעלה