כבר לא חם מהתנור , ובכל זאת:

Harrington

Well-known member
מנהל
חמש שניות זה ים של זמן.

Harrington

Well-known member
מנהל
נלכדת ב5 שניות וזה מציק לך כי אתה לא מבין.
נו מה לעשות. לא כולם יכולים להיות חכמים ונבונים כמוך. כבר דיברנו על זה פעם נדמה לי.
אבל אסביר לך. ככשואלים שאלה את גוגל
באנגלית GOOGLE לוקח 5 שניות לפרסם
מאות תוצאות.
ואוו. באמת? יוווו... אתה רציני עכשיו? אמיתי כזה?? אני בשוק! אני בהלם!! אני ה-מ-ו-מ-ה!!!

jackie111

Well-known member
נו מה לעשות. לא כולם יכולים להיות חכמים ונבונים כמוך. כבר דיברנו על זה פעם נדמה לי.

ואוו. באמת? יוווו... אתה רציני עכשיו? אמיתי כזה?? אני בשוק! אני בהלם!! אני ה-מ-ו-מ-ה!!!
לקח לך 9 דקות. בזמן מחשב זה נצח.
אולי כדאי שתעבור לבינג.

Harrington

Well-known member
מנהל
אה, בזבזתי את זמנך? תגיש בקשה לזיכוי. |ליצן|
אתה? חס חלילה וחס. אבל הכותרת של הקישור שצירפת מציינת שתוך 5 שניות אפשר לגלות ים של דברים על סער. עבורי, מה לעשות, לגלות דברים על גדעון סער, לא שווה 5 שניות מחיי. אבל כל אחד ורמת השעמום שהוא נמצא בה :).

ai27

Well-known member
אנשים חושבים מסוגלים לשנות את דעתם
אני מציע לך לנסות את זה לפעמים, דורי...

dory30

Well-known member
אנשים חושבים מסוגלים לשנות את דעתם
אני מציע לך לנסות את זה לפעמים, דורי...
דעתי השתנתה על נתניהו. עד לפני 2015 (הערבים נוהרים לקלפיות) חשבתי שהוא פוליטיקאי ראוי - על אף שדעותיי איתו חלוקות. מאז הגעתי למסקנה שהוא מגלומן, אפס, שקרן, כלומניק ושאני מאחל לו, למשפחתו, לנאמניו ולמצביעיו כל רע. ומה הכי גרוע? שכל יום מחדש הוא מוכיח את צדקתי.

Harrington

Well-known member
מנהל
... ושאני מאחל לו, למשפחתו, לנאמניו ולמצביעיו כל רע.
זה, כרגיל, מלמד יותר עליך מאשר על ראש הממשלה הנבחר, משפחתו, נאמניו ומצביעיו.
ומה הכי גרוע? שכל יום מחדש הוא מוכיח את צדקתי.
אשריהו. אם מה שהוא מלמד זה שאינך מסוגל לדיון ענייני בלי לקלל סדרה של אנשים אך ורק מהסיבה הפעוטה שיש להם עמדה פוליטית שונה משלך, הרי שהאיש עושה לך טובה. כל שנותר הוא לבקש מקרוביך ואוהביך לקחת אותך לטיפול סוף סוף. כי איך שאתה נוהג להתבטא כלפי יריביך הפוליטיים, מצבך קשה פי כמה ממה שאתה חושב (ומאומה מהנ"ל לא נכתב בציניות למקרה שתהית, אלא מתוך דאגת אמת).

הפרבולה1

Well-known member
לא מסכים עם הכתבה , גדעון סער תקף את ממשלת נתניהו בעיקר בגלל הפקרת הצפון, אבל מאז שהוחלט לעבר ממגננה להתקפה מול האויב בלבנון הביקורת הזאת כבר לא רלוונטית ונסללה הדרך לכניסת סער לממשלה.

jackie111

Well-known member
לא מסכים עם הכתבה , גדעון סער תקף את ממשלת נתניהו בעיקר בגלל הפקרת הצפון, אבל מאז שהוחלט לעבר ממגננה להתקפה מול האויב בלבנון הביקורת הזאת כבר לא רלוונטית ונסללה הדרך לכניסת סער לממשלה.
החלטתי לשאול את ג'מיני :

באיזה נושאים גדעון סער תקף את נתניהו?

גדעון סער תקף את בנימין נתניהו במגוון רחב של נושאים לאורך השנים. חלק מהנושאים הבולטים בהם סער ביקר את נתניהו כוללים:
  • מנהיגות: סער הטיל ספק במנהיגותו של נתניהו, הן מבחינת קבלת החלטות והן מבחינת היכולת לאחד את העם. הוא טען כי נתניהו מעדיף אינטרסים אישיים על פני טובת המדינה.
  • מדיניות: סער ביקר את מדיניותו של נתניהו בתחומים שונים, כגון כלכלה, חברה, ביטחון ויחסי חוץ. הוא טען כי מדיניותו של נתניהו פוגעת במעמד הבינלאומי של ישראל ומחלישה את החברה הישראלית.
  • שחיתות: סער האשים את נתניהו בשחיתות והעלה טענות כי נתניהו מעדיף את האינטרסים של מקורביו על פני האינטרסים של הציבור.
  • דמוקרטיה: סער טען כי נתניהו מסכן את הדמוקרטיה הישראלית וכי הוא מנסה להחליש את מערכת המשפט והתקשורת.
  • סגנון אישי: סער ביקר את סגנונו האישי של נתניהו, אותו הגדיר כ"פופוליסטי" ו"מתלהם". הוא טען כי סגנון זה פוגע ביכולתו של נתניהו לנהל את המדינה בצורה ראויה.

הפרבולה1

Well-known member
החלטתי לשאול את ג'מיני :

באיזה נושאים גדעון סער תקף את נתניהו?

גדעון סער תקף את בנימין נתניהו במגוון רחב של נושאים לאורך השנים. חלק מהנושאים הבולטים בהם סער ביקר את נתניהו כוללים:
  • מנהיגות: סער הטיל ספק במנהיגותו של נתניהו, הן מבחינת קבלת החלטות והן מבחינת היכולת לאחד את העם. הוא טען כי נתניהו מעדיף אינטרסים אישיים על פני טובת המדינה.
  • מדיניות: סער ביקר את מדיניותו של נתניהו בתחומים שונים, כגון כלכלה, חברה, ביטחון ויחסי חוץ. הוא טען כי מדיניותו של נתניהו פוגעת במעמד הבינלאומי של ישראל ומחלישה את החברה הישראלית.
  • שחיתות: סער האשים את נתניהו בשחיתות והעלה טענות כי נתניהו מעדיף את האינטרסים של מקורביו על פני האינטרסים של הציבור.
  • דמוקרטיה: סער טען כי נתניהו מסכן את הדמוקרטיה הישראלית וכי הוא מנסה להחליש את מערכת המשפט והתקשורת.
  • סגנון אישי: סער ביקר את סגנונו האישי של נתניהו, אותו הגדיר כ"פופוליסטי" ו"מתלהם". הוא טען כי סגנון זה פוגע ביכולתו של נתניהו לנהל את המדינה בצורה ראויה.
אבל בחודשים האחרונים סער תקף את ביבי בעיקר על הפקרת הצפון , וכייוון שהתחילו לטפל בבעיה אז מתבקש שסער יצטרף ויפגין אחדות מול האויב.

שאר הביקורת של סער על ביבי שציינתה גם אם הם נכונים לא צריכים למנוע מסער להכנס לממשלה כי אנו בזמן מילחמה.

jackie111

Well-known member
אבל בחודשים האחרונים סער תקף את ביבי בעיקר על הפקרת הצפון , וכייוון שהתחילו לטפל בבעיה אז מתבקש שסער יצטרף ויפגין אחדות מול האויב.

שאר הביקורת של סער על ביבי שציינתה גם אם הם נכונים לא צריכים למנוע מסער להכנס לממשלה כי אנו בזמן מילחמה.
פרבולה יקירי. מה בס"כ אני מבקש
הוכחה. תביא לינק.

Harrington

Well-known member
מנהל
פרבולה יקירי. מה בס"כ אני מבקש
הוכחה. תביא לינק.
סליחה על שאלת הכפירה, אבל מה זה משנה בכלל? פוליטיקאי תוקף כשהוא במחנה היריב ומדבר אחרת כשהוא מצטרף. זה חדש לך? זה כל פוליטיקאי בעולם פחות או יותר ובוודאי שבישראל ראינו את זה יותר מפעם וגם יותר מפעמיים (כמובן בכל המחנות הפוליטיים, מכל הצדדים וכל הקצוות). אז נניח שסער תקף בהיותו באופוזיציה את נתניהו על 100% מהאפשרויות. זה תפקידו כאופוזיציונר. זה כמובן לא אומר כהוא זה שהוא בכלל מאמין בדברים שהוא מוציא מפיו :).

למעלה