כבר צריך עזרה

tamirn

New member
כבר צריך עזרה

אני רוצה לדעת כמה דברים 1)מה הכי כדאי לעשות בהתחלה 2)רואים פה את המשחק בזמן שהוא מתרחש או שזה כמו האטריק 3)אם יש למישהו מדריך(רצוי בעברית) שיביא לי לינק 4)אם מישהו מוכן לעזור לי מידע שלו בלי מדריך אני אשמח מקווה שתעזרו לי

OFIR 10

New member
זה לא כמו האטריק

זה משחק מחשב, אתה מקבל קבוצה ומתחיל לשחק משחקים בליגה/גביע/ידידות/אירופה, תלוי בקבוצה שלקחת. בוא נגיד בחרת לאמן את הקבוצה ריאל מדריד. תעבור על כל שחקן במטרה לראות לאיזה עמדה הוא הכי יתאים (אם זאת קבוצה פחות מוכרת חייב לעשות את זה). אם למשל את לא מעוניין בשחקן מסויים (דוויד בקהאם לצורך הדיון), אתה יכול להציע אותו לכל מיני מועדונים בתקווה שהתחת שלו יחזור חזרה לאנגליה :) במידה ואחרי ששמת את כל השחקנים בעמדות שלהם ואו
, חסר לך קשר אחורי בריאל, יש לך תקציב דיי ענק כדי לקנות קשר אחורי שיימצא חן בעיניך. ואז מתחילה הליגה, אתה צריך לצבור נצחונות כדי להגיע למצב שמרוצים ממך בהנהלה. במידה ולא יהיו מרוצים ממך (הפסדים) ~~ גם התחת שלך יחזור לאנגליה
. תעלה עם הרכב מספיק חזק בכל משחק ובמידה ושחקנים יתעייפו (בעיקר בקבוצות שמשחקות באירופה) שיהיה לך סגל מספיק חזק להמשך. קצת סקאוטינג טוב (ידני או ע"י הסקאוטרים הפעילים במועדון) על מנת למצוא שחקנים צעירים לעתיד / על היריבות שלך יעזור לך מאוד בהמשך הדרך. בהצלחה

tamirn

New member
תודה אחי

אתה יכול לתת לי תאי סי קיו שלך?(אם יש לך) כדי שאני יעזר בך דרך האי סי קיו זה יותר נוח כי עדיין אני לא יודע כלום

tamirn

New member
עוד כמה שאלות

1 איך אני מוכר שחקנים? 2 איך אני יודע מי זר ומי לא? 3 רואים את המשחק עצמו או שלא?

moonch

New member
ככה:

1. כדי למכור שחקנים אתה יכול להציע אותך לקבוצות אחרות, להשים אותם ברשימת ההעברות ולחכות שמישהו יציע עליו, או לחילופין להעיף אותו מהקבוצה, אם ירצה או לא. 2. לא בעיה. רואה אם המדינה ממנה הוא בא היא לא המדינה שבא אתה משחק. כמובן שיש את כל השטויות של האיחוד האירופי - מי שבאירופה יכול לשחק באירופה והוא לא ייחשב לזר (רק במדינות שבאיחוד האירופי). 3. רואים את המשחק בדו-מימד.

הסבר...

להציב שחקן ברשמית העברות- אתה לוחץ קליק ימני על השחקן ובוחר set transfer status ואז transfer listed אם אתה רוצה להעיף אותו תילחץ עליו קליק ימני ותבחר mutual termination אתה יכול גם להציע אותו לקבוצות offer to clubs אתה יכול ליראות את המישחק או במנוע 2D או בכותרות

tamirn

New member
תודה אבל ...

יש לי בעיה אני לא יכול להתקדם יש לי יותר מדי זרים או שיש לי יותר מדי שחקנים בקבוצה הוצאתי למכירה הרבה שחקנים ולא קונים מה אני יכול לעשות?

\\\\\\\

אתה בא להתחיל מישחק וכתוב לך שיש יותר מידי זרים? אם כן אז פשוט תוציא שחקן זר מההרכב אתה לא חייב לימכור

tamirn

New member
סבבה אבל

לא הבנתי איך אני מוכר ? שמתי בטרנספר ליסט ו... מה אחר כך סתם לחכות? ולפי מה בדיוק אני קובע את מחירי השחקנים אני לא יכול לדעת

כן או לחכות או להציע אותם לקבוצות

ואתה לא חייב ליקבוע להם מחיר מין הסתם יותר קשה לימכור שחקן גרוע בלי רקורד מאשר שחקן טוב

למעלה