כדאי לציין השכלה אקדמית חלקית בקורות חיים?

כדאי לציין השכלה אקדמית חלקית בקורות חיים?

שלום, השנה למדתי באוניברסיטה הפתוחה בהיקף של 30 נקודות זכות. הקורסים היו כלליים מכל מיני תחומים שעניינו אותי מפסיכולוגיה עד מתמטיקה.
אני לא לומדת יותר והשאלה שלי האם כדאי להוסיף תחת הכותרת השכלה, את העובדה הזו ואיך כדאי לנסח את זה? פשוט כי אני מניחה שלא צריך לפרט כל קורס בנפרד.

אשמח לקבל תשובה :)

"השכלה" בקורות חיים

שלום לך אנטילופה,
אני בעד לציין. הלימודים האלו, גם אם הלימודים הם לא לצורך מקצועי אלא מהעניין האישי שלך בלבד - יש להם ערך.
אני לא בעד לציין קורסים במקרמה וסידור פרחים אם זו לא המשרה
, אבל "השכלה אקדמאית" גם אם היא חלקית - מוסיפה.
בקורות החיים, לתלמידי האוניברסיטה הפתוחה יש סוג של "פריבילגיה"... הם יכולים להיות סטודנטים נצחיים
... שהרי הלימודים הם בקצב של הסטודנט.
אז בד"כ כל מי שלומד באוניברסיטה הפתוחה ועדיין לא סיים - יכל לכתוב בקורות החיים "לימודים לתואר באוניברסיטה הפתוחה". אם מדובר במסלול לתואר מסוים - ברור שאפשר להוסיף את המסלול/ההתמחות במיוחד אם זה רלוונטי למשרה. אבל אם מדובר בלימודים כלליים כפי שאת עשית - בהחלט מספיק שתרשמי "למודים לתואר באוניברסיטה הפתוחה" גם בלי פירוט.
זה גם יכל להיות מעניין - יש מראיינים שמתקשים למצוא נושא שיחה בראיון עבודה ועדיין רוצים להכיר את המועמד ולשוחח איתו. אין ספק שמשפט כזה יכל להביא לשאלה בזמן ראיון עבודה. אולי תתבקשי לפרט ולספר - והנה לך כבר יש לך ולמראיין נושא שיחה מעניין בראיון שבאמצעותו תוכלו להתוודע זה לזו יותר לעומק.

למעלה