כדאי שתשימו
לקישור הבא:

מצב
הנושא נעול.

ה דרומי

New member
אז ככה את השלט אני לצערי לא יכול

אני צריך שתצלם לי את השלט מתחת
לגשר אשדוד !!!!!!!!! זה הכי חשוב ארז אח שלי !!!! אתה אומר קדיש ? תתחזק !!! אני איתך באותה הצלחת לצערינו שנינו.
אז ככה את השלט אני לצערי לא יכול
לצלם אולי משהו\י יכלו לעבור שם ולצלם . לגבי הקדיש אני סומך עליך שאתה עושה את זה ב
שלם|
לך.

ה דרומי

New member
../images/Emo4.gifאין לי ../images/Emo73.gif אבל עם יש משהו\י

תשתדל יא בבא. זה חשוב לטבלאות
השלטים שלנו.
אין לי
אבל עם יש משהו\י
שיכול לתת קפיצה לשם זה מצוין איך למצוא את השלט אין בעיה פשוטה מזו מצומת בני דרום לכיון אשקלון מתחת לגשר יוצא השלט בצד ימין צומת בני דרום לא צומת אשדוד. זה בקטע הישן . כביש גשר מסילת רכבת.

רבותיי !!!!! זו משימה למי שיכול !!!

אין לי
אבל עם יש משהו\י
שיכול לתת קפיצה לשם זה מצוין איך למצוא את השלט אין בעיה פשוטה מזו מצומת בני דרום לכיון אשקלון מתחת לגשר יוצא השלט בצד ימין צומת בני דרום לא צומת אשדוד. זה בקטע הישן . כביש גשר מסילת רכבת.
רבותיי !!!!! זו משימה למי שיכול !!!
ראו הודעה לעיל של הדרומי: אחת לפניי.

ה דרומי

New member
תיקון או הסבר כאשר באים נגיד מי

אכן זה הגשר. תודה אם תצליח.
ב"ש או מכיון יבנה איפה שישאת המחסום של הרכבת על הכביש בצומת הזו נוסעים לכיון אשקלון {כיון גם לאשדוד עד הלום וכו} אז עוברים את הצומת להשאר בנתיב הימני כול הזמן ובאיזשהו שלב הכביש מתעקל לו. בממש לפני העיקול יש מקום לחנות בשול. להביט ימינה מתחת לגשר ואז רואים את השלט . {בתקוה} שהוא עדין שם ולא משמש איזה גג באיזה מקום אחר

טוב ותודה על ההסבר

ב"ש או מכיון יבנה איפה שישאת המחסום של הרכבת על הכביש בצומת הזו נוסעים לכיון אשקלון {כיון גם לאשדוד עד הלום וכו} אז עוברים את הצומת להשאר בנתיב הימני כול הזמן ובאיזשהו שלב הכביש מתעקל לו. בממש לפני העיקול יש מקום לחנות בשול. להביט ימינה מתחת לגשר ואז רואים את השלט . {בתקוה} שהוא עדין שם ולא משמש איזה גג באיזה מקום אחר
טוב ותודה על ההסבר

אני יכול לצלם , טוב .

אין לי
אבל עם יש משהו\י
אני יכול לצלם , טוב .
רק שמישהו יתן לי מיקום מדויק של השלט .

ה דרומי

New member
מנצ"ש מעיתון כול הנגב

רכבות מבאר שבע לנתב"ג
באופן כללי אני מסכים עם דבריך (אם כי האשם והאחריות, לדעתי, צריכים לפול על מפתן משרד התחבורה) אולם אני מבקש לתקן את עניין הפעלת רכבות בין באר שבע לנתב"ג - כיום אין אפשרות טכנית לעשות זאת בשעות היום, היות והדבר ידרוש חיוג בתחנת תל אביב דרום (או ההגנה, עם עלות של זמן נסיעה נוסף וחסימת הקו לזמן יותר מכפול). זה לא אומר שהרכבת זונחת את ההגעה מדרום - בימים אלו ממש מוקם הצומת בין קו נתב"ג-מודיעין לבין קו לוד-ראש העין, ובו שלוחה שתאפשר הגעה ישירה מהדרום לנתב"ג. אם הרכבת תבחר להפעיל שירות כזה... (כלומר, אם מספיק אנשים יכתבו מכתבים בנושא לפניות הציבור ברכבת, עם העתר למשרד התחבורה).
מנצ"ש מעיתון כול הנגב

לנתב"ג גם מכפר סבא

רכבות מבאר שבע לנתב"ג
באופן כללי אני מסכים עם דבריך (אם כי האשם והאחריות, לדעתי, צריכים לפול על מפתן משרד התחבורה) אולם אני מבקש לתקן את עניין הפעלת רכבות בין באר שבע לנתב"ג - כיום אין אפשרות טכנית לעשות זאת בשעות היום, היות והדבר ידרוש חיוג בתחנת תל אביב דרום (או ההגנה, עם עלות של זמן נסיעה נוסף וחסימת הקו לזמן יותר מכפול). זה לא אומר שהרכבת זונחת את ההגעה מדרום - בימים אלו ממש מוקם הצומת בין קו נתב"ג-מודיעין לבין קו לוד-ראש העין, ובו שלוחה שתאפשר הגעה ישירה מהדרום לנתב"ג. אם הרכבת תבחר להפעיל שירות כזה... (כלומר, אם מספיק אנשים יכתבו מכתבים בנושא לפניות הציבור ברכבת, עם העתר למשרד התחבורה).
לנתב"ג גם מכפר סבא
הרי יש קו מראש העין ללוד. אז למה לא יפעילו קו כפר סבא - ראש העין - לוד - נתב"ג וגם כפר סבא - ראש העין - רחובות - באר שבע ?

vitamin P

New member
לא נראה לי שזה יקרה בזמן הקרוב

לנתב"ג גם מכפר סבא
הרי יש קו מראש העין ללוד. אז למה לא יפעילו קו כפר סבא - ראש העין - לוד - נתב"ג וגם כפר סבא - ראש העין - רחובות - באר שבע ?
לא נראה לי שזה יקרה בזמן הקרוב
קודם כל נגיד תודה שיש מתל אביב ומחיפה לשדה התעופה... אחר כך נדבר על כפר סבא לא נראה לי שיסעו מספיק נוסעים ביום בשביל רכבת מיוחדת כזאת מכפר סבא אולי כשהקו יהיה מעגלי עם רעננה ימצאו פתרון כלשהו

vitamin P

New member
האם הצומת יאפשר עלייה של רכבות

רכבות מבאר שבע לנתב"ג
מכיוון דרום וראש העין לירושלים בקו החדש כאשר יקום? לא איכפת לי להחליף רכבת כל עוד תיהיה תדירות נורמלית של רכבות בארצנו הקטנה
הכי טוב יהיה רוב הרכבות יעברו דרך נתב"ג במקום כפר חב"ד ככה תיהיה אפשרות לכולם.....מה הסיכוי?

omersi

New member
הפיכת נתב"ג לצומת תחבורה ראשי

מכיוון דרום וראש העין לירושלים בקו החדש כאשר יקום? לא איכפת לי להחליף רכבת כל עוד תיהיה תדירות נורמלית של רכבות בארצנו הקטנה
הכי טוב יהיה רוב הרכבות יעברו דרך נתב"ג במקום כפר חב"ד ככה תיהיה אפשרות לכולם.....מה הסיכוי?
הפיכת נתב"ג לצומת תחבורה ראשי
החיבור הזה מתבקש, ועושה רושם, לאור פרסומים אחרונים שהרעיון הזה מתבשל בראשי ר"י ובוועדות התכנון השונות. בשאיפה שיצא לפועל בקרוב.

מצב
הנושא נעול.
למעלה