כדורים באוויר לשבוע חדש, והפעם עם תוספת

כדורים באוויר לשבוע חדש, והפעם עם תוספת

כל שבוע אני שואלת מה צפוי לדרוש את הקשב והאנרגיה שלכן מבחינת בית ועבודה.
אבל חשבתי על זה, וזה נראה לי חשוב שגם יהיה צד של מה אתן עושות למען עצמכן. לכו תדעו, אולי מעצם זה שאתן כותבות שתעשו משהו עבור עצמכן, זה ימריץ באופן אקטיבי לעשות זאת.

אז:
עבודה: מה צפוי בגזרת שולחן העבודה? דד ליינים? נסיעות? שבוע יחסית רגוע של פינוי שולחן?
בית: מה צפוי בגזרת הבית? יש אירועים מיוחדים להתכונן לקראתם? סיום שנת הלימודים האורב בפתח משפיע?
עבורכן: יש משהו שאתן מתכננות להינות ממנו או רוצות להספיק עבור עצמכן השבוע?

אני מבינה שהיה שבוע סופר עמוס

זה בסדר, יש גם כאלו.
השבוע שלי היה כזה, כך שאני מגיעה לדווח כשהוא כבר לקראת סופו.
עבודה: זה היה ממש שבוע מואץ, קרו הרבה דברים. אני מרגישה שאחרי שעברתי איזו משוכה של תקיעוּת, פתאום דברים מרגישים קלים יותר ורצים הרבה יותר מהר.
יש לי שבוע הבא אירוע עסקי, והיה לי חשוב להגיע אליו עם כרטיסי ביקור כדי למצות ממנו את המירב.
אז היום בבוקר הגיעו כרטיסי הביקור החדשים, וזה מוזר. לא בגלל הכרטיס ביקור, שכזה או אחר היה לי כבר למעלה משש שנים, אלא בגלל החברה.
מוזר לי שיש לי כרטיס ביקור של חברה שאני מקימה. בכל אופן, עד שזה ממש יתחיל לרוץ, כל העניין עדיין מרגיש מאוד תיאורטי...
אז זה קשור לעסק, כי הייתי צריכה לפנות מקום לא זניח בשביל חלק מהתפעול שלו, וזה קצת אתגר בדירה קטנה כמו שלנו.
אז פונה מקום בארונות, ועל הדרך סוננו החוצה כל מיני פריטים שנאחזתי בהם מספר מטורף של שנים, בלי סיבה.
נגיד, נעלי ספורט ישנות (לא הזוג הקודם שאני עדיין שומרת
, זה שלפניו!. והן עוד עם חורים!), או תיק כל כך מתפורר שיהיה מעליב ממש לתרום.
עבורי בעיקר השכמתי קום הבוקר ויצאתי לרוץ. אני כבר די הרבה זמן לא מתעמלת בקביעות וזה מאוד מפריע לי.

aurora0

New member
מתחילה שבוע
בשרשור ישן

באמת לא נראה שהיה עמוס בשרשור הזה, אז אני אפיח פה קצת חיים.
רעיון טוב, עניין ההשקעה "עבורי".

בעבודה: אני צריכה לארגן שניים- שלושה דו"חות שאני כותבת ולהוציא אותם לפועל. יש לי גם דיון שאני ממש מקווה
שיהיה חיובי
עבור עבודה חדשה (לקראת סופו של השבוע).
רוצה שזה יהיה כבר סופי וטוב ואז אוכל לעדכן אתכן. עובדת על מאמר שמאד הייתי רוצה להתקדם בו בצורה משמעותית. ואם להיות אופטימית - אז גם לכתוב משהו לציבור הרחב.

בית: פה אני חושבת שאני "אזניח" ורק אדאג (בצוותא עם הבחור) שיהיה מה לאכול, בגדים נקיים וכאלה. שתלתי לא מזמן כמה צמחים ואני אנסה להשקות אותם ולדאוג שישגשגו בחום הזה.

עבורי: יש הופעה שהייתי רוצה ללכת אליה אבל מסתמן שאין לי עם מי (לא חיפשתי יותר מדי, אבל סביבי אף אחד לא רוצה). בחמישי יש לילה לבן בת"א ואני מתכננת לצאת לשם. הייתי שמחה אולי גם להגיע לטיפול קוסמטי, מתישהו...

למעלה