כדורסל ואופניים היום בתפוז

כדורסל ואופניים היום בתפוז ../images/Emo87.gif

במסגרת רצועת הספורט של יום שני ורגע לפני היציאה למשימה הלאומית בפיינל פור במוסקבה, נארח הערב ב-20:15 בבלוג TV את אנתוני פארקר, ה-MVP של היורוליג. ניתן לשרשר שאלות לשרשור האירוח בפורום כדורסל.
חנוך מרמרי, העורך לשעבר של עיתון "הארץ", יתארח הערב בשעה 17:00 בפורום אופניים לרגל יציאת ספרו "על האופניים". כל הגולשים מוזמנים. המשך גלישה נעימה בתפוז
אנשים

Yuske

New member
שמתם לב

שלג'סי וג'יימס יש עבר ממש ממש שונה בכל פעם? כאילו קרא להם ממש ממש ממש הרבה בילדותם, כאילו, בני כמה הם למען השם???

livnatkris

New member
XD

חיים שכאלה... ומשהו מאוד מוזר אם תשים לב, אין להם אותו עבר שהוגדר להם... כמו הקטע עם כנופיית האופניים שלא הבנתי איך בתקופה הזו גימס הכיר את גסי אם בספיישל אם נפגשו רק כשהם היו כבר בתוך צוות רוקט

Yuske

New member
מה שגורם לי לחשוד...

האם כל הג'סי וג'יימס שאנחנו רואים בפרקים השונים...הם אותם ג'סי וג'יימס שרואים בכל הפרקים??

livnatkris

New member
../images/Emo29.gif

לא אלו כפילים שנשלחו לפה מאותו כוכב שאני באתי ומטרתם להשתלט על העולם @_@ ולמצוא מכוניות אדומות (קולו של גילעד מתפקע ברקע)

Yuske

New member
.....

*קולו של גילעד מתפקע ברקע* אגב-תמונה מאגניבהֱ!

livnatkris

New member
עם י!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |צעקה|

פליז ליבנת רושמים עם י בתגובה אני מוסיפה עוד תמונה מגניבה שלא קשורה לשום דבר ><"

livnatkris

New member
עם י!!!!!!!!!!!!!! |צעקה|

רושמים ליבנת עם י!!!!!!11 בתגובה אני מוסיפה עוד תמונה מגניבה שלא קשורה לשום דבר ><"

Yuske

New member
אח LUNAR LEGEND

בין המשחק לבין LUNAR LEGEND TSUKIHIME אין שום קשר! לונר לג'נד זה כזה שמח -בערך?- כולם ילדים שמחים ועם חיות מוזרות ברקע, בעוד שTSUKIHIME זה אפל כזה, הרבה חפצים חדים לפי מה שהבנתי ואפילו עירום? התמונה האחרונה היא ב BREATH OF FIRE3 מוות לקוף עם הדגלים!

livnatkris

New member
לונר זה דבר שולט ../images/Emo29.gif

למה? 1. גיבורה ראשית בשם לונה 2. יש לה קול מדהים והיא שרה (מדובבת אותה קיוקי היקמי שהיא לא אחרת מהמדובבת של נינה בבוף ^_^) 3. יש את נל שהוא חתול מתסובך עם כנפיים שהוא בעצם דרקון לבן 4. הדמויות שולטות כי יש להם אופי עלילה והן מתפתחות 5. יש את גאליון @__@ 6. גאליון חוטף את לונה 7. ללונה יש סוד אפל שאותו אפילו היא לא יודעת 8. סיפור אהבה מרגש בין אלכס ללונה @_@ 9. הרעות דומות לרעות ראנדומליות מסיילור מון (ליבוש מינמלי שלא סגורות על עצמם אם הן רעות או טובות ><" 10. הסוף (תודה לאל אף אחד לא הופך שם לעץ, טראומה קטנה שלי מהחרב של מאנה) נ.ב התמונה אל מזכירה לכם את הסידרה נילס? XD

Yuske

New member
"בוא נילס בוא נעוף ועוד משו סופ

הדרך, בוא נילס בוא נעוף על משהו קצה העולם..." למה ספויילרים><??

livnatkris

New member
מה אתה בוכה?

אם אני מכירה אותך אתה במלא לא הולך לסיים את המשחק! תגיד...סימתי את לופיה 2 (וזה מתווסף לרשימה של לופיה 1 ו-3) ועכשיו אני מתחילה את 4, אתה חושב שיוני יהרוג אותי

livnatkris

New member
איך? הוא בישי... כלומר די בשליטה

מצד שני אני האלה שלו (צחוק שטני) אגרום לו להקריב לי הרבה שירי ספרות הזויים של ביאליק שנוגעים לאהבה עצמית... מצד שני אני יכולה גם להסתפק בשירי רחל אוף....... אני רוצה קאפי @_@

livnatkris

New member
מה רע בשירשור לילי?

הידעתם שהמסע בעקבות הינסשוף נוצר בשירשור לילי... גילעד צריך לפרסם את זה שוב ><" אולי זה יביא פירסום

למעלה