כוחה של נשיקה

כוחה של נשיקה ../images/Emo20.gif

את הפרח למעלה צרפתי כדי שתוכלו למרוט את העלעלים עם השאלה אשם לא אשם........ יהיו מי שיטענו כולה נשיקה....מה בסך הכל קרה שם , חוסר פורפורציה.... יהיו שיטענו מעשה מגונה ועוד בערב מלחמה , זה מה שהיה לו בראש..... יהיה מי שיגיד תפרו לו תיק, מקורבי בייניש חיכו לו בסבוב ויהיה מי שיגיד , היא רצתה אותו וחיכתה לשעת כושר........ כך או כך, תראו מה נשיקה אחת עושה לדמוקרטיה שלנו ......כל הרכב הממשלה הולך להשתנות בעקבות הכרעת הדין היום.
ואני אומרת שהתנהגותו היתה בלתי הולמת אך הדברים יצאו מפורפורציה יש כל כך הרבה דברים חשובים יותר לעסוק בהם במדינה שלנו ואם בשל נשיקה הוא הולך לאבד את הקריירה הציבורית שלו אפשר לסגור הרבה משרדים ממשלתיים וציבוריים נראה לי שהשופטים לא ירשיעו אותו...מקסימום יציינו שזו היתה התנהגות בלתי הולמת ובלתי ערכית ! מה דעתכם ? מה יהיה פס"ד?
אז אין סערה ...והגשם שהבטיחו לא יגיע......אפשר לתכנן את סוף השבוע של ט"ו בשבט , לצאת אל הטבע ..ואפילו להשתתף בנטיעות שמארגנת הקק"ל ... במיוחד בצפון באיזורים בהם הטילים שנפלו שרפו חלקות יער שלמות . מי שמסתובב למשל באיזור כפר גלעדי ליד האנדרטה של הארי השואג רואה את הקרקע המפוייחת, ושיירי העצים שנותרו קולט את מימדי האסון. עוד מעט אביא לכם קישורים לארועים בטבע במיוחד לסוף השבוע הזה. בוקר טוב

יורשע, לא יורשע, יורשע, לא יורשע ..

לדעתי חיים רמון יזוכה אם כי יקבל נזיפה מחבר השופטים על התנהגות שאינה הולמת את תפקידו ומעמדו ואת מצבה של המדינה באותו רגע נתון, קרי, מלחמת לבנון השניה שבאותו בוקר הוזמן למשרד הבטחון על מנת לקרוא חומר על הפעולה שאמורה הייתה להתבצע. במקום לקרוא חומר הוא פלירטט !! נקנח ב- סך הכל נשיקה ביצוע: מושיק עפיה מילים ולחן: לא ידוע גירסה עברית: יוסי גיספן היית יפה כמלאך וכשראיתי אותך שעות יכולתי להביט ביופי שלך צוחקת ומתוקה היית כזו מדליקה אני רציתי פשוט לך לתת נשיקה ואת חשבת שאני כזה בחור רציני רק נשיקה אחת ממך רציתי הלכת סיפרת בשכונה שעוד מעט חתונה איך עשית בלאגן רק תעני לי מה עשית לי תגידי נשיקה אני רציתי ממה עשית עניין סך הכל נשיקה הגידי לי נערה רק שאלה נשארה על מה היתה מהומה ודבר לא קרה הנשיקה לא נתת באהבה לא נגעת אח נערה זה חבל שאותי לא הבנת ואת חשבת שאני כזה בחור רציני רק נשיקה אחת ממך רציתי הלכת סיפרת בשכונה שעוד מעט חתונה איך עשית בלאגן רק תעני לי מה עשית לי תגידי... זכויות שמורות לאקו"ם. יום טוב, ג'אדי

למעלה