כוחותיו הסמויים של הלילה

my sunshine

New member
כוחותיו הסמויים של הלילה

ככה היה כתוב ועוד : פזרי 2 "אגוזים". קראתי וכבר ראיתי את עצמי בעיני רוחי , קמה בבוקר ומקפצת במדרגות כשתלתליי קופצים מסביבי תלתל, תלתל.. כל אחד במקום , בדיוק כמו בפרסומות... ראיתי את עצמי מזיזה את ראשי מצד לצד והם נופלים להם כבדים,אדמונים ויפים , בוהקים ומשוחררים. פיזרתי [עד כמה שאפשר לפזר ] 2 "אגוזים" והלכתי לישון שמחה ומאושרת.. נכון שלא באמת ציפיתי לקום בבוקר מסודרת , בוהקת ומתולתלת למשעי וכשקמתי כשכל תלתל נמצא במקום אחר, הבנתי שהתהליך עלול לקחת זמן ולא תהיה לי ברירה אלא להביא אותם לסדר ע"י הלחות הקבועה שלי.. אומרים "בשביל יופי צריך לסבול" טוב.. אני לא כל כך מוכנה לסבול. לא מאלה ששמות קרם פה וקרם שם קישואים/מלפפונים על העיניים לפני שהולכים לישון ועכשיו גם 2 "אגוזים" בשיער.. [אני רק מתארת את עצמי נכנסת כך למיטה
] כל עוד שאלה "אגוזים" ורק מורחים אותם לפני השינה, אמרתי :מה כבר יכול לקרות? מקסימום אקום רזה, רעננה, יפה ודוגמנית שיער".. אז שיערי נרדם לו רענן, מוזן בסרום KERASTASE היוקרתי ומעיניי זה הדיר שינה [ולא. אני לא פולניה
] למה תשאלו? לויודעת... אולי כי רציתי לשמוע אם התלתלים שלי מבסוטים ומדברים מאחורי גבי/אוזניי/ראשי.. אולי כי ניסיתי להבין את הרעיון שבלילה הטיפול הוא ממושך, השיער מוגן וקולט טוב יותר מאשר בזמן אחר את הטיפולים שמוענקים לו. הענין הוא שהשיער אולי קולט, אבל אני? מה פשעתי? בסך הכל רציתי לקום רעננה וקופצנית.. בקיצ, עברו להם שבועיים של טיפול ב"אגוזים", אולי שיערי מוזן יותר [בכל זאת, אין תרופות פלא] ויצא שבזמן הזה השתמשתי גם ביוקרתי וגם בפושט הרגיל שלי בבוקר.. כך שאם הייתי צריכה לקנות את המוצר שנית, לא בטוח שהייתי עושה זאת שוב. [אלה היו 60 שניות על סרום קרסטז שקיבלתי לבדיקה] למישהו יש "שקדים"?

perach22

New member
אין לי שקדים, אבל

יש לי מתכון אחר ערבבי ביצה עם מעט שמן זית ומרחי לשעתיים שלוש אחרי השטיפה שיער מבריק , רענן ומקסים בהצלחה לך

my sunshine

New member
ביצה עם

שמן זית... וגם קינמון את רוצה לומר לי שאת עושה את זה? איכ..........

darkblue1

New member
אז צריך גם

מסרק ..כזה מברזל ומהסוג הצפוף.. סומסום [ לא שומשום..?? ] נדבק , לא..??

perach22

New member
כן יקירתי

עדיף למרוח חומרים שאת יודעת ןלא את הזבל הכימי שמוכרים לך במחירים מופקעים ובסוף אין תוצאות

כן שמן זית ../images/Emo3.gif

זה הכי בריא ! הרי גם ממליצים לאכול \לשתות אותו על קיבה ריקה בבוקר , אז למה לא לתת לשיער שלנו את מיטב הויטמינים שבו ? בהצלחה ! והצחקת אותי עם הסיפור שלך

למעלה