כוחן של מילים - כולם להיכנס!

כוחן של מילים - כולם להיכנס!

שלום לכולם, לפני רגעים מספר נכנסתי וראיתי בשרשור שאני מאמין שכולם כאן ראו, ראיתי את ההודעה שמוגדרת בעיניי ללא ספק כהודעה חסרת הטאקט הקצרה ביותר שנכתבה על דפי הפורום הזה מאז הקמתו. וזה בלי שום רצון לפגוע בחתום על ההודעה, שהוא אדם שאני מעריך מאוד. חברים יקרים, למי מכם שזה לא היה ברור אודיע כבר עכשיו - להודעות בעלות תוכן גזעני אין שום מקום על גבי הפורום הזה! ההודעות הללו נתפשות בעיניי כפרובוקציה מיותרת לחלוטין, שפוגעת בערכים החשובים ביותר שצריכים להיות מוטמעים במיוחד במדינה שלנו. לשום אדם, ולא משנות הנסיבות, אסור לשלול קיום של אדם ולזלזל באחרים רק בגלל מי שהם והמקום שהם באים ממנו, אני למד את זה על בשרי מדי יום ביומו במסגרת התפקיד הצבאי שלי ובכלל כאזרח במדינת ישראל. אין לי שום כוונה להטיף לכם ולהרביץ בכם ערכים, וזה בעיקר כי אני באמת ובתמים מקווה שהם קיימים אצלכם מלכתחילה. התגובה נמחקה מידית, היא נוגדת את תקנון תפוז ותקנון הפורום, והספיקה בזמן קצר להלהיט אש רבה, כשלא היה לה שום קשר ישיר לתוכן ההודעה הראשית של אותו שרשור. כתוצאה מכך, כמובן, נמחקו כל התגובות שתחתיה. מקווה שאיש מבין המגיבים, שדיברו בטוב טעם לא נפגע מכך. הטענה שנשמעה כי בתקופה שקדמה להגעתו של קפלטון והפורום הזה הותקף בפרובוקציה זולה של אנשים שלא היו חברים בו ומאז נגמרה הפרשה לא הראו חותם על עמודיו, נעשו כאן גידופים כנגד ההומוסקסואליים. ובכן, זו עוד פרובוקציה זולה שאני לא מוקיר. אני אפילו לא אדבר על ההבדל העצום בין שני המקרים, אבל אני אגיד שלשנאה מיותרת אין מקום על הפורום ולא משנות הנסיבות! אני פונה אל כולכם ומבקש מכם שלא לכתוב הודעות נוספות מסוג זה על גבי הפורום הזה, הן יימחקו מיידית ומי שינצל את הפורום לרעה באופן שיטתי, עשויים להינקט נגדו צעדים נוספים, צעדים שלא הייתי רוצה להגיע אליהם עם איש מחברי הפורום הזה, בגלל שאני מכיר את רובכם ומעריך אתכם כאנשים חכמים ועם טעם טוב מאוד במוזיקה
אל תחרגו מנושא הפורום הזה. הוא הוקם מלכתחילה כדי לתת מקום ובמה לכל מי שאוהב רגאיי ורוצה לדבר עליו בצורה טובה ונעימה. מי שיהרוס את זה, לא יהיה לו מקום כאן. אני לא רוצה לראות תגובה אחת לא במקום להודעה הזאת, היא תימחק מיידית. מקווה שהנושא הובהר ומובן על ידי כולם. רק טוב! גיל.

Ras Or

New member
../images/Emo45.gif מילים כדורבנות ויצוגי כמובן כמו תמיד ../images/Emo9.gif

למעלה