|כוכב| המשימה השבועית |כוכב|

ShukyD

New member
|כוכב| המשימה השבועית |כוכב|

או אולי זה לא השבועית, אבל משימה <גונב לעומר את העבודה> עומר, אם אתה רוצה לשרשר את זה, למחוק את זה, לעשות מה שבא לך, תרגיש חופשי פשוט כל השירשורים שקיימים כבר גדולים מדי אז ככה!! מי שיודע פרטים על המשימה, במה זוכים, מה המטרה, מה צריך למה מיקי אומרת שהבת שלה היא הדבר הכי חשוב לה, אבל בסיפור לערן היא מזכירה אותה מיד אחרי הכלב והחתול שלהם, מוזמן לשרשר לכאן!

י ע ל י ש

New member
מכל הזוגות

מיקי מפרטת הכי לענין.. לדעתי היא היחידה שסורקת את כל מה שצריך לדעת עליה ושישאלו. השאר סתם נותנים פרטים טכניים - איך קוראים לאחים, גילאים וכו' וכו'. מיקי נותנת תכונות אופי, ומספרת ישר ולענין מה שצריך.. אבל מה? לא נראה לי ערן יזכור משהו

יעליש../images/Emo24.gif

הגם את מכורה? גם אני אהבתי את הדרך שהיא מספרת, מבלי להתחרבש יותר מידי. השאר באמת נסחפו קצת.

י ע ל י ש

New member
../images/Emo6.gif גם את פה?

ותביני.. אני אחת שמצהירה שלא אוהבת ריאלטי ומוצאת את עצמי מול ערוץ 20 כל היום...

ShukyD

New member
לדעתי היא פשוט אוכלת את המוח

היא מהאלה שמדברים מדברים מדברים מדברים לא איכפת להם מכלום רק שישמעו אותם ואתם תראו שהיא לא תדע כלום על ערן וערן ידע עליה הכל היא פשוט אוהבת להיות במרכז, אוהבת לדבר על עצמה אני ואני ואני ואני ואני ואני ואני הכל היא ומאיה בוסקילה חברה שלה ואיך היא הייתה בסדר ולא נתנו לה את החתולים וחברות שלה זרקו עליה זין והיא הייתה שבורה ומפורקת אני לא מבין איך בנאדם כזה מתפלא שהוא מגיע למצבים כאלה והיא לא נתנת להשחיל מילה.. אז תזכרו ותראו שהיא לא תדע יותר מדי על ערן כי בינתיים רק היא מדברת

י ע ל י ש

New member
אבל זה שערן ידע עליה הכל

זה אומר שהיא הצליחה במשימה... זה שהוא לא יודע לספר זה הבעיה שלו... חוץ מזה שגם אני לא מתחברת אליה ולאופי שלה אבל העובדה היא שהיא הצליחה להעביר את המשימה לערן בצורה הטובה ביותר

י ע ל י ש

New member
הם היו צריכים לבחור 30%-70%

מהתציב שהם מסכנים. אם הם מפסידים וטועים ביותר משלוש טעויות אז האחוז שבחרו יורד מהתקציב. ואם לא אז עולה להם התקציב באותו אחוז. השפנפנים בחרו באחוז הכי נמוך - 30 %.. האמת שצודקים.. משימה קשה

omer719

New member
אהה צודקים.

70% זה ממש ממש משמעותי. 30% עוד אפשר לחיות.

Lady in red2

New member
אז חלק לא כ"כ קשורים

ערן למשל נמרח כל הזמן על שפרה (או על קרן). מה קשור עם מיקי?

ShukyD

New member
תכלס הוא עשה טעות שהוא הלך עם מיקי

היא אכלה לו את המוח ואני בספק אם היא תדע עליו משהו מצד שני זה שבובליל ובובליל ביחד זה יתרון ענק ומראה שההפקה לא בחרה

Lady in red2

New member
לפחות מיקי וערן מודעים לתכונות מגעילות אצלם

ערן: "אם ישאלו אותך אם ערן דורך על אנשים כדי להתקדם?" מיקי: "ברור, לא?" וגם היא... מיקי: "אתה מת על עצמך"...

למעלה