כולםםםםם-דנה כנסי

כולםםםםם-דנה כנסי

כנסו תר שלי!!!!! ותכתבו ברכה ליומולדת שלי בפורום אל תהיו רעים........ ודנה שאת רואה את ההודעה זה אחד הדברים שהכנתי לך!!!!!!

ayeltush1

New member
כל מי שלא מכיר אותי זאת אני בתמונה

ביקשו ממני לעלות תמונה שלי אני אמרתי להם שאני ניראת בעעעעע אבל לא מקשיבים לי אז אינה תגיבו וסליחה שהרסתי תשרשור

ayeltush1

New member
מיקמיקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק

חחחחח ממש ברור אני דוגמנית חחחחחחחחח איזה מצחיקה אתתתתת כל המיקמיקים מצחיקותתתתתתת

ayeltush1

New member
אנשים היום השיר שלנו אעאעעאעאאעא

כולם כנסו לקהילה הכי יפה בעולם לקהילה של יובל אברמוביץ www.yuvalyuval.coo.co.il

ayeltush1

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gifחח ואני לא דוגמנית חחחח

ספיר את בעצמך דוגמנית חחחחחחחחחחחחח אמאאאאאאאאא דיברתי אתמול עם יובלושששששששששש והוא כזה מושלם יובל: אייייייללללללתתתתתתתת מה נשמע? אני: יובללללללללל חחח יובל: מה אמרו לי את חולה מה יש לך(אני חולה עם דלקת בגרון ואמרתי לחברה שלי שתזהיר אותו מראש שלא יבהל מהקול שלי חח) אני: דלקת בגרון יובל: אוי באסה אבל העיקר להפסיד בצפר אני: מתחילה לצחוק ואני בשוק וכולי רועדת יובל: כזה רגע יש פה רעש אני לא שומע חח(חח ומתחיל לרוץ עם הפאלפון של חברה שלי ) יובל: סוף סוךף יצא לנו לדבררררררררררר אני: כן סוף סוף והוא עושה לי אולי עוד מעט ניפגש גם באילת אמאאא איזה מתוק יובל: איך שמעו אצלכם תרדיו איך היה? (כי הוא מסר לי ד"ש ברדיו אילת) אני : כן וגם אהבו וההית מושלם יובל: אמר לי טוב אני חייבת ללכתתתתתתתת לצילומים ביי חמודה אני כזה ביי אמאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא והוא כזה מושלם ויש לו קול הכי יפה בעולם למי שעדיין לא הבין דיברתי עם יובל אברמוביץ וזה היה השיחה שלנו

דנה מזתומרת לא רואה את הכל.....

אם יש לך מייל אני יכולה לשלוח לך שם.......

אה......

שמעי נכנסתי לאתר וגם אני לא הצלחתי לראות את שאר הבאנרים אז החלפתי ועכשיו אני מקווה שתראי....... חג פורים שמחחחחחחח

1dana1

New member
כן ראיתי !!באנרים מקסימים !!!!!

תודההההה מוכשרתתתתתתתתתת את גם יכולה לבקש מהאתר שלי מה שבא לך !!!!!!!

למעלה