כולם, היכונו לפרק חמישי!!!

Chelsea Girl

New member
כולם, היכונו לפרק חמישי!!!

עוד שעתיים בדיוק נוחתים בניו יורק (לאלה שרוצים ניו יורק) או לונדון (לאלה שרוצים לונדון) רק שנצטרך לסבול את הפרסומות בין כל 15 דקות.. :(

dans girl

New member
../images/Emo185.gif../images/Emo94.gif../images/Emo39.gif../images/Emo113.gif../images/Emo68.gifהיה יפה בהחלט../images/Emo70.gif סופסוף לוק גילההההההההההההההה דאמט הגיע הזמן שזה ייגמר ביניהםםםםםם מייקללללללללללללללללללללל כזה מדהיםםםםםםםםםם../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif וגם אידי הייתה היום די מקסימה...../images/Emo45.gif

Moreiro

New member
שאלה למי שראה ../images/Emo121.gif../images/Emo187.gif

לקראת סוף הפרק היתה סצינה של לוק ואסטריד. הוא שאל אותה אם הוא יכולה להישאר, היא אמרה שכן והוא אמר תודה. למרבה הצער, בדיוק אז נגמרה לי הקלטת, ולא הייתי בבית אז לא ראיתי את ההמשך. בדיוק התחילה מנגינה כזו של סיום, אבל אני לא בטוחה שבאמת אז נגמר הפרק. אז ביקצור, מה היה אח"כ, אם בכלל?

dans girl

New member
../images/Emo185.gif../images/Emo94.gif../images/Emo39.gif../images/Emo113.gif../images/Emo68.gifהוא סתם נשכב על המיטה של אידי ואסטריד הלכה להתעסק בענייניה...

Moreiro

New member
הוו הבינותי ../images/Emo9.gif../images/Emo121.gif../images/Emo187.gif

וככה נגמר הפרק?

legogras

New member
לא הבנתי משהו.../images/Emo105.gif

ראיתי רק מאמצע הפרק(מתי שאידי מוצאת את אנג'לו) מה היה הקטע שכולם צעקו על אידי? למה אמא של אנג'לו לא אוהבת אותה?

dans girl

New member
../images/Emo185.gif../images/Emo94.gif../images/Emo39.gif../images/Emo113.gif../images/Emo68.gifאידי התערבה כשמייקל ואחותו רבו, אז אחותו התעצבנה עליה ופחות או יותר העיפה אותה מהבית שלה....לא ממש העיפה, אבל קיללה המון...

למעלה