כולם כנסו..!!!-->תגידו מזל"ט ל....

כולם כנסו..!!!-->תגידו מזל"ט ל....

לירן וספיר (דרמון) החליטו להתחתן.... תמסרו להם מזל טוב.. חחחח...... לירנוש + ספיר = אהבה ענקית לנצח עד רצח...!!!! לירן וספיר שתחיו באושר ועושר עד עצם היום הזה.... ושאיה לכם הרבה ספירושים... והרבה לירנים... זה שילוש קטלני...חחח... אוהפתותכם המוני..: ספירושששש......!!!!!!!!!!!!

מ י ק י4

New member
מזל"ט!

חחח... כתבתי כבר בשירשור שרותם פתחה אבל ..אמממ... אני יכתוב מה שכתבתי שם: שיהיו לכם מלא ספירושים ולירנים קטנים! ושתחיו עד 120! (אמממ.. לא קשור..חח...)

הרבה הרבה הרבה ../images/Emo49.gif

שתיהיו מאושרים ביחד עד 120 לירן, אני מקווה שספיר תדביק אותך במחלת החיוכים ספיר+לירן= אהבה לנצח

sapir161

New member
מתכוונים פה לספיר דרמון..וללירן..

לירן וספיר המון המון מזל טוב!! אני מקווה שאני מוזמנת חחח.. יצאו לכם הילדים הכי מושלמים בעולם!!! לירן+ספיר=היופי המושלם!!

Refael30

New member
אה .... נכון!!

עוד תצא להם ילדה והאימא שלה תצעק: "בת בלי מופקרת!" "בת בלי בושה" ואבא שלה י'צליף לה עם הצינור הארוך שלו ... חחחח!!! לחלופין עם השוט.

Goomi Gam

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח נקרעתי......

חחחחחחחחח אני שפוכההההה...

ayeltush1

New member
מזל טוב גם אני ויהונתן

התחתנו באמת !!!!(תשאלו אותו אפילו ) זה היה חתונה דרך המחשב חח מעוד מעניינת חח יהונתן חולה חולה חולה עלייךךךךךך ספיר ולירן מזל טובבבב תחיו עד 123345560000חח באהבה ענקית איילת

דניאל866

New member
..

איזה לדים יפים יהיו להם.... ספיר תוריש להם את היופייי שלה.... חחחחחחחחחחחח אם אתם כל כך מיתעקשים אז בסדר תיקראו לה דניאל סתאם..חיחחחחייחחיחיחיחיחיחיח אוהבת, דניאל

noa789

New member
סליחה על החוצפה ...

סליחה על החוצפה אבל מי אתה אתה שחקן או סתם בפורום?

keton13

New member
תגידו מה הבעיה שלכם?

סתכלו רגע על עצמכם מהצד,זה כבר לא מצחיק זה כבר דבילי

ayeltush1

New member
זה סתם בשביל ההומור!!!

איזה רעים אתם כן אני התחתנתי עם יהונתן תגידו לי גם מזל טוב חחח

למעלה