כולם להכנס ולהגיב!! אם אין תגובה

Yuske

New member
כולם להכנס ולהגיב!! אם אין תגובה

אין סרט!!! פרומו לסרט הראשון של GLDK נא לשמוע את הכול בליווי מוזיקה קצבית כמו שיש בפרסומות לאנימות בערוץ 6 לפי הכיתוב...(איפה שיש 3 נקודות זה מן כמו קטע קצר ושחור שיש בין קטע לקטע בפרסומות) הכול התחיל בבוקר שלוו ורגוע... סבא:אליאנה אני חייב לספר לך... אליאנה:?... בחור מסתורי מתקרב לאליאנה וחוטף אותה.... 6 שנים לאחר מכן... ארגון מטייל לו באחו בתקווה למצוא את.......................(וכאן יש מוזיקה מטורפת!).......................................... קיפי הינשוף הכחול!!! (מוזיקת רוק) אליאנה מביטה בארגון באגם ולוחשת מילות קסם... ארגון מבחין בברק שעומד לפגוע בו ובקיפי... ארגון: קיפי אתה בסדר? קיפי: קיפי? מי זה קיפי? ואז לארגון צומחות כנפיים של ינשוף כחול על הגב (מוזיקה מסתורית שוב): אבל בינתיים בטירתו של אנדריאן...אנדריאן מצווה על אליאנה להרוג את ארגון... אליאנה: התכונן ארגון ברקים הופיעו...ארגון תוכל להסתתר איך לא תוכל להתחמק מפני....I shall find you אבל...זה לא יהיה כל-כך פשוט.... (מוזיקה קצבית מתנגנת בטירוף): ארגון מוציא את חרבו שצצה משום מקום על החגורה שלו... ארגון אסור לך להרוג אותה! אני לא בטוח אבל יכול ליהיות שיש לכם קשר דם... איכס!!!!!!! מה קרה? יש לי דם ואיך אני מוצא את קיפי לעזאזל!?!?? אליאנה: אה??? אבל זה בלתי אפשרי... לא תצליח לשנות זאת הילד יציל את העולם לא אם יהיו חסרים לו שני חלקים... ומה כל-כך גרוע בזה? בואו לקרוא\לצפות בדמיונכם את הסיפור המרגש: אדוני ....אני מצטערת כל כך אני לא אסתכן בכך שוב את אכזבת אותי... דרמה: אתה צריך להילחם בכוחם!!! אימה: ממלמלת משהו ואז כל התאנים הופכים למן כמו ציקלופים ענקיים עם מלא מלא שרירים מדע בדיוני: על מה אתם מדברים? טרגדיה: אם היא תמשיך ככה היא תפגע בעצמה..... מתח: יש לי חלום לראות את כל העולם מאוחד תחת ידו של אדם אחד פרודיה: אוי לא הבאתם גם את הכחולה.... או הכחול......מה זה לעזאזל? וכמובן.....הומור!!!!::: הלכנו לאיבוד או שאנחנו לא יודעים איפה אנחנו? זה אותו דבר אני יודע אבל תמיד יש את האידיוט שיגיד "לא פשוט אנחנו לא יודעים איפה אנחנו" (קולות של רוח כזו כמו שאומרים בדרך כלל בשמות של סרטי מנגה ובכלל): המסע בעקבות "הינשוף"...!!! מאת: גילעד מזרחי וליבנת מזרחי Livnatkris yuske ^_^ GLDK בקרוב בפורום הזה....(קרוב מאוד למעשה....) " יופי עכשיו מה נעשה?" Coming soon to home video and DVD Rated PG-11 And RPG

גדול

זה היה רק הפרומו? מה? זה לא יהיה בבתי בקולנוע הכקובים אליכם? זה מדורג rpg squareenix או rpg אחר? כי square יותר מסובך, מתוסבך, ומסבך.

livnatkris

New member
כן זה רק הפרומו ../images/Emo29.gif

ואתה אמור כבר לדעת שכל מה שקשור אלי זה RPG ורצוי CAPCOM RPG ^__^

Yuske

New member
*שם את השיר של נייטס הוקס*

*יש ברקע בפול ווליום BREATH OF FIREEEEE*

CibiHeart92

New member
סנסיי!!!

בבקשה אתה מוכן לפרסם את זה בקומונת "קרמבו והזיות יתר"??? זה אדיר!!!!

Yuske

New member
O.O...את לא זוכרת את הדבר הישן הזה?

טוב בסדר אני אפרסם זאת שם גם^_^

livnatkris

New member
אתה רואה ../images/Emo29.gif

GLDK במסע מטרוף לפירסום וכבר יש לנו ביקוש ^___^ צריך להתחיל לעבוד על פרויקט חדש!

למעלה