כולם לקרוא את זה בבקשה.. זה מאוד חו

כולם לקרוא את זה בבקשה.. זה מאוד חו

קראתי עכשיו שרשור אחד שדניאל רשמה שהיא אשתי.. זה לא מפריע לי זה אפילו נחמד מאוד לראות את כל האהבה הזאתי שאתם נותנים לי.. ובכלל לכל השחקנים.. אבל בהמשך השרשור התחילו להגיד למה את חושבת שהוא ישים עליך הוא פשוט תופס מעצמו יותר מדי והוא לא שם עליך.. (מישהיא ספרה שהיא דברה איתי בצאט.. ושאלה אם יש לי אי סי.. ואמרתי שכן ואז כשהיא שאלה אם אפשר אמרתי לא.. אז זה לא היתי אני!!!! אני לא נכנסתי לצאט מזמן!!! החלתתי לכתוב את ההודעה הזאת אחרי שאמרו לי שבזמן הרעיון שלי בבלוג TV דיברו איתי וכמה אנשים אמרו לי את זה.. ( אז תחשבו אם ראיתם שאני לא כותב במחשב בעמצע הבלוג.. איך זה יכול ליהיות אני אם אני באמצע הבלוג.. ואחר זה קבלתי הודעה בפרטי ממישהוא שקרא לעצמו יונתן שיינברג זה מעוד מחמיא לי שמישהוא קרא לעצמו ככה.. אבל זה הפסיק ליהיות נחמד ברגע שהוא עשה כאילו שזה אני.. אז למי שעשה את זה בבקשה תפסיק.. ולכם אני רוצה לבקש שאם דברתם איתי בצאט זה לא היתי אני.. ותבדקו השם שלי בפורום זה יהונתן שנברג אם אתם מדברים אם מישהוא שקוראים לו יונתן שנברג או שיינברג או כל ורסיה אחרת של השם שלי.. זה לא אני.. ומי שעשה את זה.. אני לא יודע למה הוא עשה את זה.. אבל בבקשה תפסיק.. כי אנשים חושבים בגללך שאני שונא אותם ומתנשה מעליהם..

keton13

New member
היי

כן,זה בסדר שזה אולי בגדר נורמאלי אבל כל דקה דיון חדש: "הוא בעלי\היא אישתי" והכל ריבים ושטויות. ממש מיותר

RED girl 14

New member
היי יהונתן ממצב?

אפשר לשאול אותך שאלות? או שנכנסת רק כדי לכתוב את ההודעה? מקווה לתשובה :)

יואו יהונתן איזה חמוד!!!!!!!!!

אתה מזה צודק משעשה את זה צריך להתבייש בעצמו! יהונתן חולה עליך מאמי שלי ראיתי אותך בבלוג ואתה מזה כוסון !!!!!!! באהבה מאיה!!!!!!!! מצפה לתגובה!

ayeltush1

New member
יהונתן אתה הכי נשמה שיש!! ו........

אני אוהבת אותך הכי שבעולם אתה מקסמים!!
וקודם כל דניאל יכול לרצות עד מחר שתהיה אשתך או מיזאת לא תהיה יהונתן אני אישתךךך חח זוכר אותי!! I LOVE YOU
אוהבת אותך המון!! איילת!!
תענה לי בפרטי!! נ.ב ואנשים תפסיקו לבקש אייסיקיו של שחקנים כי אין להם ועם יש להם אסור להם להביא מתי תבינו כבר!! ויש מלא מתחזים לשחקנים אז אל תאמינו!!

נופרוש3

New member
יונתן שיינברג

יונתןן מאמי.. אני חולה עליךךך אין אין עליךך ימושלם!! אני מזה מתחננת שתגיד לי תאיסי שלךך.. אני כל הזמן רוצה להשיג אותו ולא מצליחה מקווה שתיצור קשר או שתוסיף אותי כי אני לא מצליחה להכנס לפה הרבה בבקשה תוסיף אותי 316983949 או במסנג'ר- [email protected]

נופרוש3

New member
אדם הירש הכוסוןן

אדם.. קוראים לי נופרר.. ואני מתה מתה מתה מתה מתה מתה מתה עליךך!!! אני מזה מתחננת שתוסיף אותי באיסי שלך ונדבר.. אני מבקשת.. איסי- 316983949 מסנג'ר - [email protected]

ליהותנן

אתה נורא צודק ורציתי לדעת מתי אתה בצ'אט ואם אפשר באמת את האייסיקיו שלך בבקשה.. מצפה לתשובה מאוד!! רותמיקוש..

ayeltush1

New member
עוד קובץ ליהונתנוש המההמם !!

לאב יו יהונתן מתה עלייך מושלם שלי!!

../images/Emo23.gifיונתן..כנס!

היי יונתן. אני סתיו...אני בת 12 מקרית גת. קראתי את מה שכתבתה... ונוכחתי לדעת שבאמת איכפת לך ולכול השחקנים מאיתנו ה"אנשים הקטנים"..(חחח..) כלומר,המעריצים...שלא תבין אותי לא נכון באמת ראיתי שאיכפת לך שאיש לא יפגע ושכולם יידעו שזה בעצם לא היתה אתה בצ'ט או מה שזה לא יהיה. רק שתדע ש...אנכנו (ואני מדברת בשם כל המעריצים שלך) מאוד מעריכים את זה ותומכים בך לאורך כל הדרך עד למטרה. והלוואי שתוציא את הכל (הכשרונות שלך...)מהכח אל הפועל... תעשה טובה גדולה לאנושות :) מימני באהבה גדולה:סתיו... (אשמח אים תגיב למה שכתבתי)

../images/Emo23.gifיונתן..פליס..כנס!

היי יונתן. אני סתיו...אני בת 12 מקרית גת. קראתי את מה שכתבתה... ונוכחתי לדעת שבאמת איכפת לך ולכול השחקנים מאיתנו ה"אנשים הקטנים"..(חחח..) כלומר,המעריצים...שלא תבין אותי לא נכון באמת ראיתי שאיכפת לך שאיש לא יפגע ושכולם יידעו שזה בעצם לא היתה אתה בצ'ט או מה שזה לא יהיה. רק שתדע ש...אנכנו (ואני מדברת בשם כל המעריצים שלך) מאוד מעריכים את זה ותומכים בך לאורך כל הדרך עד למטרה. והלוואי שתוציא את הכל (הכשרונות שלך...)מהכח אל הפועל... תעשה טובה גדולה לאנושות :) מימני באהבה גדולה:סתיו... (אשמח אים תגיב למה שכתבתי)

ל"כנופית החתול"...

חחח..........סורי שיהיה א נ ח נ ו! ! ! ו... נ.ב בלי להעליב...אבל.. ההודעה היתה בישביל יונתן !~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! לא בישבילך ורק הוא יכול להאיר לי@!!!!!!!!(זה לא אישי אז אל תתחיל להיפגע...) מימני: סתיו!!!!!!!|

ayeltush1

New member
לא ממש קשור אבל קבלו תבנאדם הכי..

חמודדדדדדד בעולם והכי מתוק והכי שווה מעריצה את יובל אברמוביץ בטרוףףףףף כנסו לקהילה שלו ותהיו חברים: הקהילה של יובל הכי יפה שיש בעולם!! www.yuvalyuval.coo.co.il וכמובן שאת יהונתן לא שחכתי גם אותך אני הכי אוהבת בעולם קבלוווווווו תמונות יפות של יובללללללללללל

למעלה