כולם מאחורי ביבי! זה לא שיש חילוקי דיעות. ביבי הודיע "קיבלתי החלטה! נעשה מה שצריך כדי לנצח, לרבות ברפיח", אז, עושים רק מה שהוא אומר

Harrington

Well-known member
מנהל

כולם מאחורי ביבי! זה לא שיש חילוקי דיעות. ביבי הודיע ""קיבלתי החלטה! נעשה מה שצריך כדי לנצח, לרבות ברפיח", אז, עושים רק מה שהוא אומר​

ככה זה בדרך כלל כשיש מנהיג :).
טוב שמתקיימים דיונים. בסדר גמור שיש חילוקי דעות. דנו בהם, ניתחו את הסוגיה משלל זוויות וכיוונים על כל השלכות כל אפשרות, ובסוף מתקבלת החלטה. דמוקרטיה לתפארת. אשריך שמצאת לנכון לעדכן אותנו על כך!

1ספי11

Well-known member
טוב שמתקיימים דיונים. בסדר גמור שיש חילוקי דעות. דנו בהם, ניתחו את הסוגיה משלל זוויות וכיוונים על כל השלכות כל אפשרות, ובסוף מתקבלת החלטה. דמוקרטיה לתפארת. אשריך שמצאת לנכון לעדכן אותנו על כך!
דמוקרטיה לתפארת מתקיימת כשהיא מתירה התנגדות לכל החלטה של ממשלה שלא נראית לי. בלי שזה הופך את המתנגד לאזרח פחות טוב או בוגד רחמנא לילצן.
כך היה גם כשהממשלה החליטה להחזיר את המתישבים ברצועת עזה .
לממשלה יש זכות\חובה לשמור על הסדר על פי החוק.

Harrington

Well-known member
מנהל
דמוקרטיה לתפארת מתקיימת כשהיא מתירה התנגדות לכל החלטה של ממשלה שלא נראית לי. בלי שזה הופך את המתנגד לאזרח פחות טוב או בוגד רחמנא לילצן.
ואכן ההתנגדות מותרת כמובן ובאה לידי ביטוי בכל דרך אפשרית שאפשר להעלות על הדעת. כך שמבחינה זו אין בעיה וכיוונת לדעת גדולים.
כך היה גם כשהממשלה החליטה להחזיר את המתישבים ברצועת עזה .
אין מה להשוות למה שהיה עם ההתנתקות בשם המכובס שלה וגירוש היהודים מרצועת עזה. זה בוצע בדרך שכל מי שסבל ממנה זיהה כבלתי לגיטימית (ובעניינים מסוימים גם בלתי לגאלית), והסיבה היחידה שהצד השני לא זיהה זאת כך הייתה שהדברים תאמו את האג'נדה הפוליטית שלו.
לממשלה יש זכות\חובה לשמור על הסדר על פי החוק.
ואכן כך נעשה כך שגם בעניין הזה, הצבעת על הדמוקרטיה החזקה שאנחנו ותקינות המהלכים מבחינה זו, גם אם יש לחלקם מתנגדים לא מעטים.

1ספי11

Well-known member
ואכן ההתנגדות מותרת כמובן ובאה לידי ביטוי בכל דרך אפשרית שאפשר להעלות על הדעת. כך שמבחינה זו אין בעיה וכיוונת לדעת גדולים.

אין מה להשוות למה שהיה עם ההתנתקות בשם המכובס שלה וגירוש היהודים מרצועת עזה. זה בוצע בדרך שכל מי שסבל ממנה זיהה כבלתי לגיטימית (ובעניינים מסוימים גם בלתי לגאלית),
כל אחד והבנתו. החלטה על החזרת אזרחים ישראלים לתחום השליטה של המדינה מצד אחד ונסיון להפיכה משטרית שתפגע קשות בדמוקרטיה מצד שני.
כל אחד רואה את ההתנגדות שנוגעת אליו כלגיטימית.
והסיבה היחידה שהצד השני לא זיהה זאת כך הייתה שהדברים תאמו את האג'נדה הפוליטית שלו.

ואכן כך נעשה כך שגם בעניין הזה, הצבעת על הדמוקרטיה החזקה שאנחנו ותקינות המהלכים מבחינה זו, גם אם יש לחלקם מתנגדים לא מעטים.
דמוקרטיה עדיין חזקה אבל הכוחות ששומרים עליה נחלשים.

Harrington

Well-known member
מנהל
כל אחד והבנתו. החלטה על החזרת אזרחים ישראלים לתחום השליטה של המדינה מצד אחד ונסיון להפיכה משטרית שתפגע קשות בדמוקרטיה מצד שני.
כל אחד רואה את ההתנגדות שנוגעת אליו כלגיטימית.
לא מכיר שום הפיכה משטרית, זולת במוחותיהם ודפי המסרים של הרל״ב.
דמוקרטיה עדיין חזקה אבל הכוחות ששומרים עליה נחלשים.
ממש לא.

Harrington

Well-known member
מנהל
מסתבר שאתה לא ממש מצליח להתחבר למציאות.
בניגוד אליך אין לי צורך מיוחד "להתחבר" למציאות. אני פשוט חי בה ואותה :). רק אלו שממציאים לה מציאות מדומיינת (כן, זה כולל את ממציאי "ההפיכה המשטרית" שלא הייתה ולא נבראה זולת במוחם ובדפי המסרים שלהם) נזקקים "להתחבר" באופן מיוחד.
נראה שמיצינו.
מקובל. שבת שלום.

xyxy210

Active member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
אתה נלחם בעזה ובמקביל משתתף בישיבות הקבינט.
ואללה אתה ממש MULTI TASKING....
ראבק, לך לעבוד.....

Harrington

Well-known member
מנהל
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
אתה נלחם בעזה ובמקביל משתתף בישיבות הקבינט.
ואללה אתה ממש MULTI TASKING....
ראבק, לך לעבוד.....
די לי במה שקרוביך מעבירים לי כדי להעסיק אותך מעת לעת, אבל תודה על ההצעה (לשאר דברי ההבל לא אתייחס ברשותך. כרגיל, מדובר בדברים שנמצאים רק במתחם הריק שבין אוזניך, כך שאין טעם מיוחד).

xyxy210

Active member
די לי במה שקרוביך מעבירים לי כדי להעסיק אותך מעת לעת, אבל תודה על ההצעה (לשאר דברי ההבל לא אתייחס ברשותך. כרגיל, מדובר בדברים שנמצאים רק במתחם הריק שבין אוזניך, כך שאין טעם מיוחד).
מיצי מיצי......השבת בשער.
הצץ מידי פעם בשעון.....אל תפשל ושחרר אותנו מנוכחותך בזמן.
אמן.

Harrington

Well-known member
מנהל
מיצי מיצי......השבת בשער.
הצץ מידי פעם בשעון.....אל תפשל ושחרר אותנו מנוכחותך בזמן.
אמן.
על אף העיסוק הרב של כמה גולשות וגולשים בי ובמה שאני עושה בחיי, השאלה מתי אני כותב כאן היא, עם כל הכבוד לך (ואין כבוד), שאלה שרק אני מחליט עליה. עמך הסליחה :cool:.

xyxy210

Active member
הוא עובד קשה ,
בלהגיב ל-כ-ו-ל-ם :sleep:
הרבה יותר מכך.
הוא גם יודע מה הלוחמים חושבים - כי הוא לוחם אמיץ.
הוא גם יודע כיצד נופלות ההחלטות בקבינט - כי הוא הזבוב על הקיר בישיבות הללו.
הכל הוא [חושב] שהוא יודע.
דה פקטו , הוא כרות אונה מצחית כמו רבים "וטובים" כמוהו.

Cranio

Active member
הרבה יותר מכך.
הוא גם יודע מה הלוחמים חושבים - כי הוא לוחם אמיץ.
הוא גם יודע כיצד נופלות ההחלטות בקבינט - כי הוא הזבוב על הקיר בישיבות הללו.
הכל הוא [חושב] שהוא יודע.
דה פקטו , הוא כרות אונה מצחית כמו רבים "וטובים" כמוהו.
האמת,
הוא לא מעניין אותי ואני גם לא מגיב לתגובות שלו אליי.
הגבתי לך רק משום שאתה יושב לו בקביעות על הזנב .

xyxy210

Active member
האמת,
הוא לא מעניין אותי ואני גם לא מגיב לתגובות שלו אליי.
הגבתי לך רק משום שאתה יושב לו בקביעות על הזנב .
כשמוצאים שעשוע מענג ועוד בחינם , לא תיקח ?
הדעות שלו לא כ"כ מענינות אותי.
האישיות הגרפומנית מרשימה הרבה יותר.

Cranio

Active member
כשמוצאים שעשוע מענג ועוד בחינם , לא תיקח ?
הדעות שלו לא כ"כ מענינות אותי.
האישיות הגרפומנית מרשימה הרבה יותר.
סורי,
אני מעדיף להתרחק מאדיוטים מאשר להיות מוקף בהם ולהגיב להם.

נערך לאחרונה ב:

Cranio

Active member

כולם מאחורי ביבי! זה לא שיש חילוקי דיעות. ביבי הודיע "קיבלתי החלטה! נעשה מה שצריך כדי לנצח, לרבות ברפיח", אז, עושים רק מה שהוא אומר​

אז הוא הודיע :ROFLMAO:

dory30

Well-known member
אבל ביבי צריך להתחיל לעשות את מה שהבטיח.
מה שתחשוב או אני אחשוב לא רלוונטי, עליו להחליט על אסטרטגיה כראש ממשלה ולהעביר זאת לדרג הצבאי. נקווה שהוא יודע לאן הוא רוצה להביא את המדינה. אני בספק אם הוא יודע.

למעלה