כולם נעלמו?????

frige

New member
כולם נעלמו?????

תעוררו קצת את הפורום הזה, מה קרה? אומנם כולם צרודים אבל לכתוב מדי פעם אפשר, לא? דפנה, אלה, עדן, אניטה - מה שלומכן? מה קורה? מה איתכן? השמיעו קול. הופעות נחמדות יש ביריד בעפולה. אתמול היינו ביובל המבולבל והיה ממש כיף. אח"כ קצת טיילנו. היום אולי שוב נלך יש דפנה דקל ואסף אשתר. מחר אנחנו ביום כיף בנחשונית וביום חמישי ניסע לספארי. שבוע גדוש בהרפתקאות. שיהיה לכולם המון כיף ובריאות לרב.
שרית

LANIT1

New member
הי FRIGE אני כאן....

היתי מעט עסוקה , מה איתך מה את עושה בחול המועד.. אני עובדת רגיל וסתדרת עם אורון אין לו גן. ליאן במעון אשר עובד רגיל. בסהכ הכל טוב... את יכולה להתקשר ממזמן לא התקשרת.. אז ביי FRIGE ותבשלי לנו משהו טעים לחג שני , זרקי כמה רעיונות. יאלה ביי חמודה... אול תשכחי ל-

dafgol

New member
אני חולה מפו33ת באנטיביוטיקה

לא יכולה לדבר ( יש כמה ששמחים על זה
) אני בערך ככה
, כבר לילה שלישי שלא ישנתי כי הייתי עם רזי שגם היה חולה ונוסף לכל השמחות החליט לפנות בוקר להוציא עוד שן
היום הוא עדיין איתי בבית ולא הלך למעון, אבא שלי בא לפנה"צ לקחת את ברי לכמה שעות , כדי להקל עלי , לא משנה שבנתיים רזי מסנג'ר אותי , בישלתי , ארגנתי ת'בית כביסות וכו'.... צלצלו אלי מהעבודה , מחר כנראה אצטרך לקפוץ לעבודה עם ברי כי אין לי סידור בשבילו , רזי כבר ילך למעון מחר - אני מקווה
רזי קרע את ריפוד הטיולון ככה שאין טיולון ( ההורים שלי קונים לי היום יביאו בערב ) יש ריצפה\לול\ בעיקר ידים של אמא.... אוקצור אין לי כח לכלום אין לי רגע דל ....וזה עוד חופש...חחחחחחחחחחחחחחחחח טוב זהו....חוזרת לבנדיט הקטן
לא ראיתי ודיברתי עם עדן כבר יומיים, אתמול דיברתי עם אלה - מקווה שכולם בסדר. יאללה ביי ו
אJי

S r 35

New member
תרגישי טוב יקירתי ../images/Emo24.gif

תיעזרי בכל העזרה שאת יכולה להשיג. מכאן את רק עולה ומשתפרת .... רק חבל שכל המצב הזה סינג'ר לך את החג ואת החופש.

frige

New member
לפחות הוצאתי אתכם מהמחילות

שלכם. יופי לשמוע מכם. תרגישו טוב ותהיו בריאים, כולכם בלי יוצא מן הכלל. שרית

S r 35

New member
היינו בקיסריה ../images/Emo45.gif../images/Emo13.gif../images/Emo45.gif../images/Emo13.gif../images/Emo45.gif../images/Emo13.gif

מומלץ ביותר! המון פעילויות כיפייות לילדים בחול המועד.

כולם מבלים כנראה ../images/Emo13.gif

שרית מה יש מחר בעפולה? אני עדיין באותו המצב. כל היום הסתובבנו בכל מיני סידורים עם שירז. ובערב לקחתי אותה לחברה שלה. מעבירים ת'זמן דפנה תרגישו טוב. רזי אני מבינה יותר טוב היום, יצא השן אז הגוף מתחיל להתחזק. שרית איך הראל? מה עם פצע שלו?

למעלה