כולם, שריק בקשה להעביר את זה מוואלה

מיאה49

New member
כולם, שריק בקשה להעביר את זה מוואלה

לכולם- רשמיי מפורום תפוז . וגם יתרונות כל אחד מהפורומים מנקודת מבטי. אשמח לתגובות.... גם אני, בוודאי כמוכם, מרגישה מבוכה מן המצב שנוצר. ובמילים ברורות: מן העכירות בקשרים בין סוני לבין זוהרה. מי אני כי אשפוט? אני חושבת שזה נבע מאי- הבנה עמוקה, אשר התרחבה אחר כך להתבצרות בעמדות. אני גם קצת מוטרדת מהפיצול הזה...וזה צובט לי שם בפנים.... כיוון שפורום תפוז כנראה לא ייסגר, רציתי לציין כי מצאתי בו יתרונות אלה: 1.מהיר מאוד. 2.מאפשר התבוננות במס´ הודעות במקביל, כשהן קצרות. 3.סגירת ההודעה שקראנו יכולה להתבצע ב-2 דרכים: א.בלחיצה על "סגירה" ב. בלחיצה על הנושא הצבוע כחול 4.לא צריך להרשם מדי פעם מחדש, ולכתוב סיסמא 5.מבחר יפה של אייקונים. 6.אפשרות לאייקונים בגוף ההודעה. 7.אין צורך בשרשורים. 8.אפשר להעביר מסר בתוך המערכת ישירות. 9.ע"י לחיצה על חיפוש מתקדם- אפשר להעלות הודעות אחרונו של משתמש + עוד פונקציות לפי תאריך, לפי נושא ועוד משהו שאיני זוכרת. 10. ארכיון. אך עדיין אין לי מושג איך הוא עובד.... 11.שכחתי היבט שעבורי הוא מס´ 2 ברשימה: סילוק מטרידנים! כיוון שהרהרתי רבות בנושא אכתוב את רשימת יתרונות ואללה: 1.צביעת הודעות אחרונות 2.צביעת הודעות שנקראו 3.אפשרות לרישום כותרת ארוכה שאינה מגבילה. 4.תמונה "רגועה" של ההודעות. סעיף 4 העליתי משום שקראתי דבריכן. אך אני סבורה שהוא נתון סובייקטיבי, וגם- שאם נלמד שלא לשרשר הרבה בתפוז- לא יווצרו אלכסונים... אני התאמצתי להעלות באופן שקול(ברור שאישי) את הקריטריונים שלי. לאחר רישומם אני חשה תסכול יותר עמוק מכך שההסדר בין סוני לזוהרה השתבש בינתיים. רוצה גם לציין בחיוב את הכניסה המהירה והישירה של נטע, מנהלת בתפוז, היום כדי למסור לנו הודעה. זהו היבט נוסף לטובת תפוז שמוכיח שהם קשובים יותר מואללה. עייפתי בדבריי? זה הכוח של "אחרי השפעת"... אצלי מקננת תקווה קטנה בלב לגישור והסכמה בין זוהרה לסוני. אני חושבת שבאמת 2 פורומים - גורם לעייפות...... מחכה לדיון כן, הוגן וענייני. ליאור חמודות לא טרח לענות לי,על אף שפניתי אליו כאן... שיהיה לנו רק טוב- שרי

tiaa2

New member
מירה מסכימה איתך.

ולא לשכוח את הכתב הגדול והברור. ואיפה ההודעה של נטע? אני עדיין מקווה שסוני יחזור וינהל את הפורום בלווי לא רשמי של זוהרה אנשים חדשים נכנסים ראשית לוואלה לכן אי אפשר לסגור שם את ה"באסטה"ולהשאיר כתובת חדשה. כנראה ששלמנו "דמי מפתח" גבוהים ועדיין משלמים...

שריק 7

New member
טיה- אני כתבתי זאת, ולא מירה../images/Emo13.gif

כתבתי בואללה, וביקשתי כאן(למטה) עזרה בהעברת קישור. כרגיל, מירה עשתה את הפעולה ותודה לה על כך.

שריק זה איננו קישור

מה שמירה עשתה הוא העתק-הדבק של תוכן ההודעה עושים זאת בדרך מאד פשוטה: 1. מסמנים את כל הטקסט שמעונינים להעתיק 2. לחצן ימני והקלקה על העתק 3. הולכים למקום בו רוצים להעתיק ועושים לחצן ימני>>הדבק ו......... ז ה ו
וכמובן שתודה למירה אגב אפשרויות 1 ו2 קימות גם בתפוז

למעלה