כולם!!תיכנסוו!!!

lilo the sexit

New member
כולם!!תיכנסוו!!!

היייי אני עשיתי בלוג!!! כן עשיתי בלוג ורואים אפילו רואים כזה למעלה מצלמה שבא תוכלו לראות אותי בסירטון כזה פאדיחות אבל תיכנסו טוב!!!??? http://www.tapuz.co.il/blog/userBlog.asp?FolderName=liatinoosh ותשאירו תגובות!ותדרגו לי ת'בלוג!

נו במת-בן ואביעד כנסו..../images/Emo85.gif../images/Emo108.gif

זה לא יכול להמשך ככה כל פלוץ יש הודעה חדשה..

נו במת-בן ואביעד כנסו..../images/Emo85.gif../images/Emo108.gif

זה לא יכול להמשך ככה כל פלוץ יש הודעה חדשה..

lilo the sexit

New member
כל פלוץ?! מהה..!? וכנסי שניה!

תקשיבי ראש גדול נגמר ואין על מה לדבר אז סבבה מדברים פה על בנית אתרים על שחקנית מראש גדול!

נו...מה אני אמורה להבין../images/Emo85.gif../images/Emo108.gif

מזה..? את יכולה לפרסם את הבלוג שלך בכיף אני אפילו אגיב..אבל כל שניה מישו פותח הודעה על הודעות שטוטיות שגורמות לשירשורים שכן קשורים לראש גדול לעבור יודעים מה תעשו מה שאתם רוצים.. אבל שיתחיל עונה 2 אם יתחיל-זהו!

כאילו שאת לא פותחת שרשורים סתמיים

כאילו לא שיש לי משו נגדך וזה... אבל זה פורום אמורים לשלוח לפו הודעות.......תראו לי פורום ח'ד מסודר להפליא חפיף צאו מזה אין על מה לדבר אז כל אחד פותח משו וזה מתפתח

ברור אבל..

היא יכולה להגיד לה- חבל לפתוח סתם שרשורים.. במקום לרשום בן ואביעד באמת... לא משו נגדה אישי..ולא נגד אפ'חד פשוט זה נשמע קצת.. יואו אתם קולטים מחר מתחיל השיר שלננווו איזה כיףף

lilo the sexit

New member
עזבו...

היא משועממת... היא אומרת תפסיקו עם השירשורים והיא בעצמה מוסיפה הודעות לשירשורים! ובאיזה תגובה מפגרת-ניצלו'ש! יעני נימאס מהמילה הזאתי!!

Ben LeVi 232

New member
היא לא המנהלת אבל היא צודקת ב-100%

נמאס כבר מכל ההודעות האלו שנפתחות..אם אין על מה לדבר לא חייבים. הפורום הזה מלא ב, תסלחו לי על הביטוי - זבל. להתחיל להוריד במינון של ההודעות סרק שאתם שולחים. תודה.

למעלה