כולם תיכנסו ודחוף!!

כולם תיכנסו ודחוף!!

היי לכם! סליחה שאני פותחת הודעה חדשה,אבל זה נושא ממש משמ חשוב! תראו: נמאס לי להיות בצ'ט.. בכל יום נכנסים אנשים (שזה ממש סבבה והכל) ..אבלללל מתחילות שם מלא מריבות,וזה ממש מעצבן. המריבות מתחליות בגלל שאנשים רוצים בלעדיות בצ'ט ובפורום,ואז באים חדשים עם אותו השם כמעט -אתם צריכים להתאפק קצתת..לא כל מי שיש לו אותו שם/כינוי כמו שלכם,הוא אוייבכם בדם ובנפש.. תתבגרו קצת. זה ממש מעצבן אותי שאנשים הם כ"כ צבועים,וגורמים לכך שאחרים ייפגעו מהם ויסתלקו מהצ'ט,זה דבר שנורא מעצבן אותי! לא יודעת..אנשים,למה אתם מחפשים מריבו תכל הזמן?! זה כ"כ כיף? מה זה נותן לכם?! לדעתי,זו התנהגות ממש ממש מכוערת,וכדאי שתפסיקו איתה ומהררר!! זה פשוט גורם לאנשים להיפגע ולהיעלב,ולא לחזור יותר לצ'ט! יש גם ת'קטע הזה שאנשים כותבים בשמם של אחרים בצ'ט,וזה ממש מעצבן-תפסיקו עם ההרגל המגונה הזה! אני כותבת את כל זה לא סתם,אלא בגלל שקרה דבר ממש מכוער בצ'ט ! אמממ..נראה לי שזהו..חח,קצת מגילה,אבל זו הדעה שלי עליכם ועל מה שקורה פה!! מי שמסכים -סבבה לנו,ומי שלא-שיילך לחפש ת'חברים שלו..חחחח love u all !! דנדושית

dannyshadow

New member
100 אחוז ../images/Emo45.gif

לידיעת כולם, הנושא בטיפול על ידי תפוז ועל ידי, אני אעדכן אתכם בהמשך אבל רק שתדעו שזה יפתר בקרוב מאוד.

כן.. ואם כבר עוד נושא חשוב..

תראו הפורום ממש ממש ממש פעיל שזה מצויין!
אבלללל צריך להרגיע קצת.. אפחד לא משרשר פותחים 80,000 הודעות לשחקנים (ויש שרשור מיוחד בשביל זה, שלא תגידו שלא) והפורום מפוצץ בהודעות יחידות... זה ממש חבל... כי יש הודעות חשובות שיורדות וההודעות שאפשר לשרשר הן סתם בפורום...

../images/Emo45.gif גם בזה חייבים לטפל...

כבר לא נעים להיכנס עם כל ההודעות היחידות האלו כל שנייה

למעלה