כולם...

כולם...

אני ממש מצטער שלא עניתי לאנשים ביומיים האחרונים. מה שקורה זה שיש לי המון פרוייקטים חדשים בבית ספר וגם התחלתי איזו סדרה עכשיו לצלם ואני ממש לחוץ. אני ממש מצטער- ברגע שאני נכנס לפה אני עונה לכולם! אז אל תכעסו ותדעו שלכל הודעה- יש תשובה- תמיד!

אז ככה

בתחילת שנה הודיעו לנו שהולכים לעשות תכנית טלויזיה לילדים "נגד אלימות" (מקורי). באותו זמן הייתי עסוק עם ראש גדול אז ביקשתי לצאת מההפקה, הם התעקשו וביקשו שכל המגמה תהיה ולכן, אני מופיע מעט מאד בסידרה, כי הם שיבצו לי תפקיד קטן יחסית. הסדרה תתחיל ביום ראשון הקרוב .

../images/Emo8.gifרועי תכנס פליזז!

אני רואה ת'סידרה שלכם קבוע! אתם לפי דעתי שחקנים מדהימים! אתה אומר שאתה מופיע בעוד סדרה?! שתוכל להגיד איך קוראים לסדרה תגיד לי טוב?! אני רוצה ליראות...! אם יש לך אייסיקיו או מסנג'ר בבקשה תוסיף אותי! אייסיקיו: 220170565 מסנג'ר: loli_1991coolmail.co.il דרך אגב קוראים לי לירון ואני מירושלים!

אני מזכרון יעקב... רועי כנס דחוף!!

אני מזכרון... אח שלי ידיד טוב מאוד של רוני חנוכה.. כלומר נטע.. הוא גר בזכרון ואני מדברת איתו המון.. אני נורא אוהבת אותך ואני חייבת להגיד לך משו ולשאול אותך מלא דברים פשוט תוסיף אותי לאייסי שלך אני ישאל אותך תענה ותמחק אותי.. (אם בא לך( =[[[ זה נורא ישמח אותי... אוהבת הכי בעולם.. דניאל

רועיי אתה לא ידוע כמה זה דחווףףף

אז תודה מותק וזה האייסיקיו 335357003 אני נרוא ישממח אם תוסיף אותי... פליזז

נטע הוא אחלה בנאדם

היה לי ממש אחלה איתו ואני לא זוכר סצינה אחת שהייתה לנו ביחד שכל עבר חלק בלי צחוקים...הוא אחלה.

חה חה חה חחחח דניאל...חחח

חחחח את תמותי מצחוק כשתדעי מי אניי!!! חחחחח אני מכירה אותך ממש טוב..חחח טוב שלא הגזמתי!!! לפני שתגלי מי אני...חחחח רק רציתי להגיד לך שאת ממש ממש ממש ממש יפה! תמיד רציתי להגיד לך את זה...חח סוף סוף יש לי הזדמנות! דניאל מאיפה את יודעת כל כהרבה על השחקנים וכאלה?! את רוצה לדעת מי אני?! חחח תתחילי לצחוק כי זה מצחיק... את בכיתה ז-6....האלופה כמובן.. את ילדה משגעת.. וחמודה לאלה... ויש לך חונכת חמודה לאלה...חח סתם סתם... וזאת אני! חחח אני טל....יור חונכת!! חחח איזה עולם קטנטן! חח רציתי להגיד לך בבצפר..אבל חחחחח רציתי למשוך את זה עודד...חחח יופי...עכשיו נוכל גם לדבר פה...נחמדי..

חחח ידעתי שזאת את!!!

שאלתי בביצפר חברות שלי אם טל ארוך היא החונכת שלנו כי לא הייתי בטוחה שהשם משפחה שלך הוא ארוך וככה גילית חח! תודה רבה...!!!!! חח באמת עולם קטן... סתם אח שלי סיפר לי על נטע הזה.. (רוני חנוכה בסדרה) כי הוא חבר שלו... ואממ זהו.. הוא גר בזכרון ידעת?! קיצר את אוהבת ראש גדול?! אני מתה על זה!!

SiM GirL

New member
בטח שלא נכעס../images/Emo70.gif

ההפך-אנחנו צריכים להודות על כל הזמן שאתם מפנים רק בשביל לדבר איתנו

למעלה