כולן או נשואות, או עם חבר, או עם אבא צמוד

• פותח הנושא shy6
  • פורסם בתאריך

shy6

New member
כולן או נשואות, או עם חבר, או עם אבא צמוד

(מלבד איזה שתיים...) כך פוחתים הסיכויים שיהיה סקס בבית. לדעתי אם יהיה, אז הראשונה שתזדיין תהיה קרן, אפשר לראות שהיא ממש חרמנית. זה שיזיין אותה יהיה ערן לדעתי. שיפרה גם בעלת אחוזים גבוהים להזדיין.

JoNy Boi

New member
אין מצב 100 יום בלי סקס....

אבל בתכלס זה ממש כאילו שאין לאן לברוח כי בפרוייקט ואי יכלו לעשות את זה בחשאי אבל פה אפילו המקלחת שקופה וזה.. פאדיחות חחח

יניבל1

New member
בטח שאפשר

טכנית אפשר להעביר 100 ימים רק על בסיס אוננות , ואפילו יותר מזה מדבר איתך על סמך ניסיון של 23 שנה

JoNy Boi

New member
כן טוב..

הבחורות גם לא נראות מי יודע מה חרמניות.. די צנועות כאלה

ילד רע 16

New member
מתערב אתכם שלא יהיה סקס?../images/Emo13.gif אתם תראו.

יש נשואות, יש כאלו עם חברים וחברות, יש כאלו שמסיבות מוסריות או מבוכה לא יעשו את זה, וכשאני אומר מוסרי הכוונה מבחינת הערך של העניין, הרי סקס בווילה שכל עם ישראל בהחלט צופה בה 24/7 הוא לא אינטימי, לא נובע מאהבה ורגש, אלא קלילות ודחף, תשוקה מינית (וגם זה לא), ותו לא. חוץ מזה, לאון גם ככה נשאר אחרון, ולהזדיין הוא גם ככה לא...

JoNy Boi

New member
איזה אהבה בראש שלך?

אתה יודע אצל בנים יש צורך לעשות את זה סתם ככה.. בשביל סיפוק זה ממש לא קשור לאהבה.

JoNy Boi

New member
נשים זה בשביל הנאה לא?

לגברים יש תאשכים שמריצים את התטסטסורון בגוף וזה.. אני לא בטוח אולי את תגידי לי מה יש לך אישית חחח

BBB13

New member
לנשים אין חשק מיני כמו לגברים מה זה חדש לך

ילד רע 16

New member
קרא שוב את מה שכתבתי ושים לב.

אני טוען שלא יהיה סקס בווילה.|סדגש זה לא מוסרי, מביך ולא מתאים, דם לא דחוף. חוץ מזה, אתה מכליל. נשים וגברים לא גרועים או טובים יותר אילו מאילו, כולם אותו חרא, תאמין לי. הכל תלוי בעד כמה אתה מציב גבול ושומר על עצמך כביכול, אתה לא יכול לשלוט על הכל, בטח שלא על הסביבה. כמובן שהדחפים הם ברמות שונות, יש גברים שמעצם הנאמנות לבת הזוג (או לבן הזוג) ולעצמם - יקבלו דחף פסיכולוגי והוא האהבה והנאמנות, דבר שישפיע פיזית על הגוף (דוגמא כללית), לדעתי. ואני טוען, שכן - אתה חי עם דיירים כמה שבועות לפחות בבית, לא יכול להיות שתזדיין עם מישהי וזה לא יהיה מאהבה או מרגש או מחום או מאינטימיות, אלא נטו סקס - איך תחיו בבית אח"כ? איך תסתכל לה בעיניים? ובכלל, זה נטו יבש! לא סטוץ וביי, לא סקס ולא לזכור את השם אחרי. זה קצת מורכב. סקס יהיה במקום אחר, לא בישראל.

למעלה