כולנו מפקחים!!

כולנו מפקחים!!

מסתבר שבעירייה חשבו על רעיון חדש כיצד למנוע עבירות תנועה. אנחנו, התושבים, יכולים לצלם עבירות הקשורות לתעבורה (חנייה לא תקינה וכדומה) ולשלוח למקום המתאים בעירייה והיא כבר תגיש תלונה (דו"ח) לאחר בדיקת הנושא. את כל זה גיליתי היום בעיתון הראשי של ידיעות אחרונות בעמוד המרכזי (סוף, סוף כותבים עלינו
) מה דעתכם על הרעיון?

ba r2 0 1 0

New member
כן גם אני ראיתי../images/Emo70.gif../images/Emo13.gif

בדיוק באתי לכתוב
אמנם יכול להיות קצת מעצבן... אבל כעיקרון רעיון... דיי טוב... כאילו לא מקורי ומפתיע... בסדר...

Double U

New member
לא הבנתי מה הכוונה ב"לצלם"?

הם חושבים שאנשים מסתובבים ברחוב עם מצלמה? או שלכל האנשים יש פלאפון דור שלישי עם מצלמה? או שיש אנשים שיעשו דווקא ויצלמו בכוונה כדי (וסליחה על הביטוי) לדפוק אנשים אחרים? רעיון קצת מסורבל...או שאני לא הבנתי נכון?

tamas216

New member
די טפשי אני חושב

מפתח את יצר המניאקיות של האנשים, אומנם כביכול זה טוב בגלל שהעיריה תרוויח יותר ממיסים ואנשים ילמדו לא לבצע עברות, אבל כמה שזה אולי ישמע טפשי, עד עכשיו האנשים התאחדו בשנאתם נגד הפקחים, היוזמה הזאת תסיט אנשים אחד נגד השני, כביכול בשם החוק, בתי המשפט יוצפו בתלונות חסרות שחר של אנשים שרק רוצים לדפוק את השכן, כל אדם שחושב שהוא לא ביצע עברה לא יסכים לשלם וילך לבית משפט על זה, ובסוף זה שצילם אותו אפילו לא יסכים להעיד נגדו מחשש שיצא משקר. זה אפילו בלי להזכיר שאנשים לא לומדים, כך שזה לא באמת יוריד את מספר העברות, וממילא אנשים שלא רוצים לשלם קנסות עירייה (בניגוד לקנסות משטרה) מתחמקים מזה בקלות בכל מקרה. אישה שמורידה את הילד שנייה ומביאה אותו לגן עושה עברה? כן, אבל הפקחים מעלימים עין, כיוון שזה בגבולות הבסדר, אנשים תמיד יוכלו לצלם את המכונית בדיוק אז וזו תחשב עברה. סתם יקשה על החיים ויסיט אנשים אחד כנגד השני.

Double U

New member
בדיוק מה שהתכוונתי!

אנשים יסתובבו בכוונה ברחוב עם מצלמה כדי לדווח על עבירות חנייה?

../images/Emo176.gifגם מורי נהיגה צריכים להיות

מפקחים!! בשיעורי הנהיגה שלי- אנחנו רואים כ"כ הרבה עבירות תנועה- זה פשוט מדהים

למעלה