כורדיאדה

gilaviv

New member
כורדיאדה

שלום תהכולו כורדיניי
כ'ורסתי בתיה מירה לי דיד ביירכת כ'אדאסר ביד 29 כולאן לאזם אזך אל אילת ת'כורדיאדה.
בתירגום לעיברית.
ב - 29.11.2012 יערך מפגש כורדים באילת במלון סנטרל נירוונה.
מלבד זאת נאמר לי כי החל מה - 17.10 יום רביעי בין השעות 18:30 ל - 20:00 יערך מפגש שתכליתו שימור שפת אבותינו ומינהגינו. המפגש ייערך בבית הופמן בקטמונים.

אני שמחה לבשר לכם שהמינהל הקהילתי בקטמונים "בית הופמן" הציע לבתיה עלוני ולי לקיים מפגשים לשיחות בארמית, שפתנו מבית אבא ואמא, החל מן ה-17 באוקטובר 2012, יום רביעי בשעה 18:30 עד 20:00. נארח במפגשים אנשים ונשים מתחומים שונים של מורשת
.יהודי כורדיסתאן, לשון, פיוט, בישול ועוד, אך העיקר יהיה גלגול הלשון בינינו, אילהא עיין. פרופסור יונה צבר נתן לנו את ברכתו וישמח להתארח אצלנו כשיגיע באביב ארצה.
אורן סוקניק, מנהל המתנ"ס, הודיע לנו באדיבותו שיעמיד לרשותנו חדר וכיבוד קל, בתקווה שצטרפו אלינו משתתפים נוספים מן הבית
והשכונה . המקום נקי, ממוזג, משופץ ונעים מאוד. היה לי העונג להגיע ל"בית הופמן", לחוג לריקודים המתקיים כל יום שלישי משעה 19:30 למתחילים ונמשך במרץ מהשעה 21:00 עד 23:00 עם להקת המחול גוננים, בהדרכת יוסי זקן והנהלת מנשה זקן, ברב משתתפים והנאה
האווירה נעימה וחמימה. אין מפגשים בשבועיים הקרובים, בגין חופשה. כתובת המתנס רח' אלעזר הגדול 4 טלפון 6788848

זו לשון ההודעה.
אני מקווה מאוד שתבואו בהמוניכם ותשתפו פעולה.
כמו כן אני ממליץ לכל אלה שלא קראו עדיין את סיפרו של אריאל צבג הבן של פרופ' צבג (בצ'בג'א) לקרא כי ההנאה מובטחת.
לידיעתכם שמי חביב ולא גיל, אני ירושלמי שורשי למרות שנולדתי בזאכו.

hemiitz

New member
כול הכבוד

אשמח להגיע אך שהוא לתעד ערב כזה,
הניב שאתם הולכים לגלגל על הלשון לא משרת את האינטרסים שלי
לכן לא אשתתף בערבים כאלה,
אם תשתפו את ההודעה הזו בפייסבוק אני משוכנע שיהיו לכם המון אנשים אשר מעונינים ללמוד את הארמית,ישנם לא מעט קבוצות כורדים בפייסבוק ואפשר לשתף שם את לשון ההודעה,
בהצלחה!!!

למעלה