כיף לדעת שיש פורום כזה!

מצב
הנושא נעול.

אוהד11

New member
טענה טיפוסית
"יש לו טענות שלא מוצאות חן בעיניי - שיזדהה". האם כל חברי הפורום מזוהים בשמם האמיתי? האם ע"פ חוקי תפוז אני צריך להזדהות? האם דברים שמישהו כותב תחת כינוי אנונימי שווים פחות? התשובה שלילית לכל השאלות וחבל שאתה, בתור אחד ממנהלי הפורום, מנסה בכך לעשות לי דמוניזציה. אתה צריך גם להבין שעצם כתיבתי תחת כינוי נובעת מהלך הרוח התוקפני והמאוד לא נעים ששורר כאן. הייתי מצפה ממנהלי הפורום לקצת יותר שיקול דעת ואובייקטיביות ביחסם כלפי החברים (גם אם אותם מנהלים תומכים בחישמול הרכבת וחושבים שהשריפה הייתה כוח עליון...)
פורץ קדימה, אף אחד לא עושה לך "דמוניזציה", מי
שיוצר לעצמו דמוניזציה זה אתה עצמך, שנכנס לפורום - למיטב זכרוני לראשונה, לפחות בכינוי זה - כמו עדר פילים בחנות חרסינה והורס ושובר ומנתץ כל דבר. מישהו סתם לך את הפה שאתה כותב כך ? אם יש לך מה להגיד - יש דרכים להגיד ולהיאבק עליהן. אבל, לטעמך אין צורך בכך. אם באת לחרחר מלחמה - זה לא המקום !

יש משהו שאתה חייב לדעת קודם

כולם מאוד נחמדים אליך עכשיו - הרבה
ואפילו
כל זה טוב ונחמד כל עוד לא תסגל לעצמך בטעות דעות שלא מתקבלות פה בהבנה. לדוגמא אם תתנגד לחישמול הרכבת או אם בכלל תהיה לך ביקורת הכי קטנה נגד רכבת ישראל, אז ה
יהפכו ל
ובמקום
תקבל
אגב, מנהלי הפורום ההומוגני הזה לוקחים חלק במשטרת המחשבות ומוחקים סתם ככה בלי סיבה הודעות שאינן לרוחם. שים לב לשרשור החדש שמעלה את נושא חישמול הרכבת. אתה מזהה שם מישהו אחד לרפואה שמתנגד לחישמול? כנראה שגם לא תמצא. אלה שהעזו בעבר לא לחבור לעדת הגרופיז של חקי הראל, מהר מאוד מצאו עצמם מותקפים ומוחרמים. לתשומת ליבך! אגב, אחלה תמונות
התנגדתי כאן מספר פעמים לדעת הרוב
כתבתי ביקורת עניינית ובסך הכל נוצר דיון.

amirv

New member
יש משהו שאתה חייב לדעת קודם

כולם מאוד נחמדים אליך עכשיו - הרבה
ואפילו
כל זה טוב ונחמד כל עוד לא תסגל לעצמך בטעות דעות שלא מתקבלות פה בהבנה. לדוגמא אם תתנגד לחישמול הרכבת או אם בכלל תהיה לך ביקורת הכי קטנה נגד רכבת ישראל, אז ה
יהפכו ל
ובמקום
תקבל
אגב, מנהלי הפורום ההומוגני הזה לוקחים חלק במשטרת המחשבות ומוחקים סתם ככה בלי סיבה הודעות שאינן לרוחם. שים לב לשרשור החדש שמעלה את נושא חישמול הרכבת. אתה מזהה שם מישהו אחד לרפואה שמתנגד לחישמול? כנראה שגם לא תמצא. אלה שהעזו בעבר לא לחבור לעדת הגרופיז של חקי הראל, מהר מאוד מצאו עצמם מותקפים ומוחרמים. לתשומת ליבך! אגב, אחלה תמונות
נכון ולא נכון
זה נכון שיש הומוגניות בחלק גדול מהדיעות של המשתתפים הקבועים בפורום לדוגמא אם יעלה סקר על חישמול הרכבת בתוואי הנוכחי שלה בהקדם תוצאותיו ידועות מראש. אך הדבר נובע במידה רבה מהמקצועיות של רבים מהמשתתפים הקבועים. דווקא בנושאים שבמחלוקת יש דיונים מעניינים, אשר נעצרים רק כשהם גולשים לביטויים לא הולמים, לעיתים קרובות עקב חוסר הבנה של הציניות בה נכתבים חלק מהדברים. הפורום הזה הוא לא פורום של טוקבקיסטים, כל טענה שעולה שיש בשר מאחוריה (קרי סימוכין כלשהם) תקבל תגובה רצינית., וחבל להידרדר לרמת הטוקבקים

אוהד11

New member
כיף לדעת שיש פורום כזה!
אני אורח מפורום מזג אויר. הייתי בכמה מקומות באירופה ואשמח להעלות לכם קצת תמונות של התח"צ... אין ספק שזה לא מה שקורה בארץ.. מקווה שתהנו
ברוך הבא, נשמח לראות עוד ועוד תמונות

mauzer

New member
כיף לדעת שיש פורום כזה!
אני אורח מפורום מזג אויר. הייתי בכמה מקומות באירופה ואשמח להעלות לכם קצת תמונות של התח"צ... אין ספק שזה לא מה שקורה בארץ.. מקווה שתהנו
תודה רבה על התמונות היפות
הייתי שם במאי שנה שעברה...

מצב
הנושא נעול.
למעלה