כיתה א'..

כיתה א'..

מה הזכרון הראשון שלכם מכיתה א'? זוכרים את המחנכת?מה הזכרון ממנה? שמרתם עוד את המחברות של היסודי?[אם יש אז תעלו עמודים] מי החבר\ה הראשון שמצאתם?מיהו הילד הראשון שישב לידכם בכיתה? איך נראתה התעודה? ספרו את כל החוויות שלכם מהשנה הראשונה

jasika siton

New member
חח עונה :)

מה הזכרון הראשון שלכם מכיתה א'? שפגשתי את ' אהבת חיי ' זוכרים את המחנכת?מה הזכרון ממנה? היא זרקה לילה אחת מהכיתה שלי את הקלמר מהחלון ! חחחחח שמרתם עוד את המחברות של היסודי?[אם יש אז תעלו עמודים] חח יש איזה ספר שכתבתי, אבל לא הצלחתי לקרוא בו .. כתבתי הרפתקאות עם ע' D: מי החבר\ה הראשון שמצאתם?מיהו הילד הראשון שישב לידכם בכיתה? התיישבתי ליד ילד אחד, ש'אהבתי' שלוש שנים, עד היום אני זוכרת אותו :) איך נראתה התעודה? אמ, אותה עדיין ישלי.. והיו לי דווקא ציונים טובים :)

RayoDeLuz

New member
:)

מה הזכרון הראשון שלכם מכיתה א'? שאמא שלי רשמה לי את מס' הטל' שלנו בשביל שאביא לילדה אחת מהכיתה (שאח"כ הייתה החברה הכי טובה שלי במשך 4 שנים) זוכרים את המחנכת?מה הזכרון ממנה? כע.. ורד... חח שהיא הייתה בהריון לקראת ב'
שמרתם עוד את המחברות של היסודי?[אם יש אז תעלו עמודים] כן אבל אין לי על המחשב... מי החבר\ה הראשון שמצאתם?מיהו הילד הראשון שישב לידכם בכיתה? נראלי החברה הכי טובה... לא יודעת מי ישב לידי.. לא זוכרת...^ איך נראתה התעודה? טובה

Robin Sparkles

New member
איזה חפירה....אבל זיכרונות מצחיקים../images/Emo6.gif

מה הזכרון הראשון שלכם מכיתה א'?חוברת ליטף!!!!!!!!!
וחילקו את הכיתה לקבוצות ואני הייתי בקבוצת ברבור
זוכרים את המחנכת?מה הזכרון ממנה?קראו לה אורית. היא הייתה חמודה. שמרתם עוד את המחברות של היסודי?[אם יש אז תעלו עמודים]לא מי החבר\ה הראשון שמצאתם?מיהו הילד הראשון שישב לידכם בכיתה?לא ממש היו מקומות...נו זה מוזר. היו ספסלים מסביב ובגלל שזה היה ביחד עם כן חובה אז לגן ולכיתה היה בניין משותף עם חצר משותפת וכאלה....אללה גן הדרים!
איך נראתה התעודה?אז ככה...היה משהו שהתלמידים ממלאים שזה איך אני בעברית,איך אני בחשבון,איך אני בניקיון וכאלה...היה שמח,עצוב ובאמצע. בניקיון לא הייתי משהו בכלל ולא רציתי לעשות עצוב לאכזב את ההורים ואם הייתי שמה שמח היו מבינים ששיקרתי אז שמתי באמצע!
זה בדיוק מה שעבר לי בראש... אני זוכרת הכל איזה כיף להיזכר בשטויות האלה...

Robin Sparkles

New member
אה והקבוצה שהייתי בה

הייתה הקבוצה של החכמים..
לאן כל זה נעלם עם השנים רק אלוהים יודע......

למעלה