כי אין כמו לשיר על צעצועי מין בגאפ

neurotica

New member
כי אין כמו לשיר על צעצועי מין בגאפ

(אז מה שאני כבר לא מנהלת את הפורום, בא לי שירשור משעשע שיחזיר אותנו קצת לשגרה ואולי יגרום לחלקו לגחך קלות. פאק דה פוליס.)

אז, בעקבות תקרית וינאמפ אצל אנה ביום שישי אשר שעשעה אותי וכנראה צילקה את הנוכחות בחדר לשארית חייהן, אני גאה להציק את .....
The Inappropriate Song Thread

(או במילים אחרות: פסקול חייו של בלנדרסון.)

אז מה עושים? משרשרים לפה שיר + מבצע + מיקום שיוצרים אצלכם את תחושת חלחלה ו/או מבוכה.
אותו דבר כמו שירשור השירים שהיינו רוצים בגלי, רק הפוך.

למשל - שוסטר מבצע את "תשאירי לי מקום לחבק אותך" של אבטיפוס לרייצ'ל (או כל תלמידת גלי קלאב אחרת) מול כל הגלי קלאב.
http://www.youtube.com/watch?v=UwNM-nbaI_o (אה, כן, אם השיר לא מאד מוכר, שימו לינק)

Ready, set, GO!

y a m i girl

New member
חח

אני חושבת שכל דבר שוויל ישיר יהיה Inappropriate.

ואני אחשוב על זה עוד קצת כי לא עולה לי עכשיו כלום והתמונה שציירת לא יוצאת לי מהראש איכ.

aesu

New member
לי יש.

(מומלץ לא לקרוא לפני השינה)
מארלי שרה S&M של ריהאנה מול הגלי קלאב בשבוע מיניות- שלשם שינוי היה רעיון מקורי של וויל.

5ifi

New member
או מארלי עושה טריביוט לניאן קאט

גרסת עשר השעות. בשבוע הסרטונים הויראליים, שבו ג'ייק וריידר עשו קאבר ל'they taking the hobbits to Isengard ", עם תחפושות אלפים+אוזניים מחודדות והפאות המשומשות מהביצוע של "הייר&קרייזי רייט נאו" מהעונה הראשונה, ברחבת בית הספר.

בא לי שארטי וקיטי יעשו גם משהו ואני לא מצליחה לחשוב על משהו שימצה את היכולות שלהם. אני עוד אחשוב על זה.

aesu

New member
חחחחח

אני דווקא אוהבת את המנטל אימג' הזה.

neurotica

New member
יש לי עוד אחד!

Every breath you take של הפוליס ומי ישיר את זה אם לא שוסטר?

Every breath you take
Every move you make
Every bond you break
Every step you take
I'll be watching you

Every single day
Every word you say
Every game you play
Every night you stay
I'll be watching you

5ifi

New member