ככה בדיוק קרה

ככה בדיוק קרה

כשקיבלו את ה...
המדבר היה שקט ושום ציפור אז לא זימרה והרוח לא נשב ואף שור אז לא געה והעם עמד סביב ואת הכל ראה ככה בדיוק קרה כשקיבלו את ה...
זה היה ביום שישי (וראשון) של החודש החמישי (מאי) עוד אתמול גמרו כולם שם לכבס את השמלות ופתאום ענן כבד המגרש רעד כולו ושמעתי שכולם ממש ראו את הקולות ככה בדיוק קרה כשקיבלו את ה...
מן המגרש עלה עשן זה היה כמו מכבשן רעם וברק היה וחרדה וקול שופר והעם עמד בצד כי העם כל כך נחרד כל העם נסוג אחור ורק ... פארקר (או שאראס או גור שלף) ניגש לבמה ככה בדיוק קרה כשקיבלו את ה...
ופתאום היתה דממה גם הרוח לא המה הדממה היתה שלמה ושום ציפור אז לא זימרה ואפילו מלאכים לא אמרו פתאום שירה רק האלוהים דיבר וכל העם קיבל...
ואני בסה"כ הוספתי קצת אקטואליה לשירה המפורסם של אילנית (לחן נורית הירש).
.
וכאוהד הפועל אני מכריז בזאת... יאללה מכבי!

אלמרה

New member
סחטיין עליך חביבי!!

סחא אחת: על שעשית עיבוד מקסים לשיר מפורסם ועידכנת אותו לארוע ההוא שהיה לי הכבוד להיות נוכח בו בשנה שעברה... סחא שניה: על כי כאוהד אדום מושבע של הפועל, אתה מכריז יאללה מכבי! ואני ממש לא מאמין שכן אני מכיר את היריבות ההיא... מה שבטוח שבני הנמצא כעת שם במוסקבה לא היה מפרגן ל"הפועל" אילו היה המצב הפוך... בכלל, להתגייסות הזו בספורט ייצוגי, כאשר בעצם קבוצה מקומית פתאום הופכת לאיקון לאומי, יש בעיני מוזרות מסויימת. כולם, אבל כולם רוצים בניצחונם של המכבים התל-אביבים על המוסקבאים! אך במשחק בליגה, כאשר הפועל ומכבי או ביתר נמצאים על אותו מגרש, נראה לי כי מה שחשוב לאוהדי הקבוצה הוא לא הניצחון של קבוצתם אלא ההפסד של יריבתם... הושבעתי לצפות היום במשחק וללבוש "הכל צהוב" אפילו תחתונים צהובים... מאחל למכבי ניצחון מוחץ הערב וגם בגמר!

ייצוג לאומי

ראשית, תודה רבה לך על שתי הסאחות
. מבחינתי כשמכבי או כל קבוצה ישראלית אחרת משחקת נגד קבוצות מחו"ל, אני רואה בזה ייצוג לאומי ומתייחס אליה כמו אל נבחרת ישראל. אז נכון שהקבוצות שלנו לא כוללות בתוכם יותר מדי יהודים כשרים למהדרין, אך ככה זה היום בכל הקבוצות באירופה. ערב רב של לאומים. מה שנקרא אצלנו "קיבוץ גלויות".
. ובכן, את השלב הראשון עברנו בהצלחה. מקווה אחרי שצ'סקא סיימה את דרכה, אוהדי מכבי ישתלטו על האצטדיון ויקנו אווירה ביתית שתעזור לנו לקחת את הגביע. מכל מקום קל זה לא יהיה וכפי שראינו אתמול, מדובר ביריבה חזקה שלא תעשה לנו חיים קלים. בהצלחה בהחזרת ה-
למקומו הטבעי.

למעלה