ככה זה היה אתמול בערב:

Ras Arbel

New member
ככה זה היה אתמול בערב:

אהלן, אתמול התחלנו את הליין החדש של ענתיקה הפקות בתל אביב. לצערנו לא הגיעו הרבה אנשים אבל אלו שכן הגיעו נהנו מערב עם מוזיקה איכותית ואף הופעת בכורה של צ'ולו לקראת האלבום החדש. הערב התחיל ברוגע עם ישי מהצריף על התקליטים עם טיונים מרקידים שלא שמעתם שנים ותמיד יישמעו טוב, אחריו עלה רמי והעלה לדאנסהול מודרני וקלאסיקות כמו שרק רודבוי יודע לעשות. אחריו עלו יוניטי סאונד שהפתיעו כמו תמיד עם שירים מקוריים והרבה חדשים כמו טיונים של קאשי, מוקי, רביע, ועוד קלאסיקות עבריות שעושות חם חם בלב הרבה מהקטעים והרידמים היו חדשים לי ונאמר לי שיש עוד הרבה הרבה הפתעות בדרך. אחריהם עלה צ'ולו (עם חיזוק של מג'יק) ונתן הופעה מעולה שנגעה ברוטס, לוברז ודאנסהול מול קהל מצומצם אך משולהב. לאלו שהפסידו תהיה הזדמנות שניה בעוד שבועיים בערב שכולו מוקדש לתרבות הרגאיי הישראלית לדורותיה (ומי שיחמיץ את זה... וואלה עדיף לו/לה שיבואו עם תירוץ מעולה). את הערב סגר רמי בג'אגלינג מטורף ומיומנות של נינג'ה על הפטיפונים - שרפת את המקום כרגיל סלקטה! בסך הכל, היה ערב מעולה לחברים שהגיעו ומבחינתנו התחלה טובה לליין שמוקדש דבר ראשון לקהל שאוהב רגאיי ורוצה לשמוע איכות. המועדון, הקומפורט 13, מרווח ויכול להכיל 150-200 איש. הסאונד ממש סבבה והאוירה מעולה. שבוע הבא יתארח שם ווידו מסוליקו בסט מיוחד אז אני ממליץ להגיע, לראות ולחוות! תודה מיוחדת לאנשים שהגיעו מיכאל וה-CREW תמיד אפשר לסמוך עליך שתבוא ותתמוך! נאטי סיסטה- a true dancehall gayl! איילת- a family ting dat! סמיילי-שמופיע כל דאנס בכל מקום במדינה תמיד מלא בחיוביות! ביגה - the original general bigga שגם הוא מופיע לכל דאנס בעיר! ריספקט 007 crew - כבוד ל-youth שמגיעים ותומכים בסצינה! גלעד ראסטה - היה כיף שבאת! תודה! אפיקו - ריספקט אחשלי! בזוקה - you a large everytime! שוקביט - בנאדם, אתה פשוט מכונה של good times! טוני ריי - קפץ לקטנה לתת ריספקט! יער - nuff respect idren! יונתן - תודה מיוחדת! אחרי הרבה זמן של העדרות הגעת כדי לתמוך בנו! תבורך! לכל הבחרות החמודות שניענענו - עשיתן לנו כיף! ועוד תודה מיוחדת ל-my lord, הזוג הכי סטייליסטי בדאנסהול שהגיעו לתת ריספקט אחרי שחגגו את יומולדתו של ראנקין רון original dancehall style man - הרבה ברכות סלקטה- keep on giving us all good vybes!!! וסליחה עם שכחתי מישהו - וכבוד לכוללללם! תגיעו שבוע הבא יהיה best. אהבה אחת, ראס ארבל

היה נייס..

אחלה מוזיקה.. אפילו הקהל המדולל היה כיף, כן ירבו!! וארבל.. לא שכחת מישהו?
-כשף!

Ras Arbel

New member
מצטער חמודה...

ישבתי מול המחשב והייתי בטוח במאה אחוזים ששכחתי מישהי ולא הצלחתי להזכר עכשיו אני מרגיש חרא... מצטער - את תמיד שם בשבילנו וכמו אדיוט שכחתי. תבורכי אמן! ראס ארבל

למעלה