ככר רבין בתל-אביב...,

מצב
הנושא נעול.
תופעה בעייתית ונפוצה

91-448-01 / דן
קו 125.
למה התצוגה מראה את כיוון בת-ים כשלמעשה כרגע הוא לא בכיוון לשם?
תופעה בעייתית ונפוצה
אני אפילו נתקלתי במקרה של קו 18 של בני ברק-קרית אונו למשל שהיה כתוב עליו "בת ים", דהיינו הכוונה לקו 18 של בת ים. הנהג לא החליף את זה או שלא הייתה לא יכולת להחליף, אין לי מושג אבל זה היה ככה כמה טורים טובים. לדעתי צריך לשכלל את השילוט כך שימנע מצבים כאלו ויסתנכרן עם הג'יפיאס וכדומה.

אלון 58

New member
לפעמים נדמה לי...,

תופעה בעייתית ונפוצה
אני אפילו נתקלתי במקרה של קו 18 של בני ברק-קרית אונו למשל שהיה כתוב עליו "בת ים", דהיינו הכוונה לקו 18 של בת ים. הנהג לא החליף את זה או שלא הייתה לא יכולת להחליף, אין לי מושג אבל זה היה ככה כמה טורים טובים. לדעתי צריך לשכלל את השילוט כך שימנע מצבים כאלו ויסתנכרן עם הג'יפיאס וכדומה.
לפעמים נדמה לי...,
שהשילוט הזה אולי לא בשליטתו של הנהג,האם איזה GPS קובע את הכיוון?לא ממש מתמצא.

orchilit

New member
אגב, הבלבולים האלו גם דופקים את הGPSים של

תופעה בעייתית ונפוצה
אגב, הבלבולים האלו גם דופקים את הGPSים של
השלטים האלקטרוניים בהרבה פעמים (וכך האוטובוס הבא מגיע בעוד X+תדירות הקו) וגם אפליקציות הNEXT BUS למיניהן.

אלון 58

New member
ענתיקה "מהמוזיאון"

ככר רבין בתל-אביב...,
היום אחרי הצהרים,כמה מראות.
ענתיקה "מהמוזיאון"

אלון 58

New member
אז הגיע הזמן...,

"הענתיקה" הזו היא האחרונה בסדרה זו ובקרוב
היא תהיה היסטוריה
אז הגיע הזמן...,
שגם לדן יהיה מוזיאון,או שיוכל להשתלב עם זה של אגד בחולון,אם שתי החברות תוכלנה לתת יד לזה,כי לכל אחת מהן יש את הציוד היחודי שיש לו היסטוריה,נפרדת ומשותפת,כך לדעתי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה