כלב חדש

מילקי 10

New member
כלב חדש

היי

יש לנו כלב חדש בן שנה. משפחה פרסמה אותו למסירה כי נולד ילד שלישי ולא יכלו לטפל בו יותר. היה אצלם מגיל שבוע.
אספתי אותו ביום שבת והסיטואציה היתה מאוד קשה. כולם בכו (כולל אני). לאחר שהכנסתי אותו לאוטו הקטן טיפה בכה ואחרי כמה דקות נרגע ועבר למושב האחורי וישב כל הנסיעה בשקט.
כשהגעתי הביתה אני ואחי טיילנו איתו והוא נראה די מאושר.
מה שקורה היום (לאחר 3 ימים בלבד) הוא נוראאא קשור לאחי, ישן איתו, בוכה כשהוא הולך, מסתובב ליד הדלת בעצבנות מחכה שיגיע.
ייתכן שהוא שומר לי טינה ש"קרעתי" אותו מהמשפחה שלו? הוא אוהב גם אותי ושמח כשאני מגיעה, מלקק אותי, קופץ עליי אבל את אחי אוהב הרבה יותר (לא כותבת מתוך קנאה, סתם רוצה לדעת מה הסיבה). אני מורידה אותו פחות אבל משחקת איתו, מנשקת אותו, מדברת איתו.
היו לי המון פחדים שתהיה לו חרדת נטישה ואני רואה שהוא מאוד שמח אצלנו. מאוד אנרגטי.

אבל מה שאת מתארת היא חרדת נטישה :)

הכלב מאוד "דבוק" לאחיך, בוכה ועצבני כשהוא איננו.
עם הזמן יתרגל, קרוב לודאי למשפחה החדשה שלו.
בכל מקרה לא נראה לי שהוא שומר לך טינה, אלא פשוט
נקשר לאחיך.
שיהיה בהצלחה...

מילקי 10

New member

ואני חשבתי שחרדת נטישה זה שהוא יבכה כל היום, ישרוט רהיטים, יאכל חפצים.
אני חייבת לציין שהוא ממש נפתח ומרשה לעצמו המון...ממש חזירון..חוטף אוכל, לא מקשיב.
ציפיתי שאם הוא מגיע מבית הוא יהיה קצת יותר מחונך.

KallaGLP

New member
עם כל השעשוע, אני ממליצה לחנך ולאלף אותו כמה שיותר מהר

כדי שכולכם תיהנו מחייכם המשותפים לאורך זמן.

הכנסתם ראש בריא למיטה חולה

כלב שהופרד מאימו והשגר בגיל שבוע הסבירות שיפתח בעיות התנהגות גדולה מאוד, וחרדת נטישה היא אחת הנפוצות שבהן.
קחו לכם מאלף עכשיו, כשעדיין לא נבנו הרגלים בבית, על מנת שידריך אותכם כיצד לעשות את הדברים נכון ולמנוע בעיות עתידיות.

למעלה