כל בעלי 7650/3650/6600 -->

shklar1

New member
כל בעלי 7650/3650/6600 --> ../images/Emo6.gif

------> כאן משחקים של אנ גייג' על 7650/3650/6600

castroman

New member
לא יעבוד ב7650...

מהסיבה הפשוטה שאין מספיק מקום למשחקים.

shklar1

New member
אני לא מבין את משמיצי ה-7650

מדובר במכשיר שכבר הוכרז לפני שנתיים, מה אתם בדיוק רוצים
באותה עת הזכרון הזה היה מספיק, הם לא חשבו לכיוון של הרחבה בכלל הוא היה סמארטפון חלוץ, הזכרון שלו הספיק במידה מסויימת לצרכים שהיו אז ולכן לא שמו לו כרטיס זכרון. ה-7650 הוא מכשיר מצויין עד היום, המידות שלו מפריעות וחוסר הזכרון הם תולדה של שינוי בציפיות שלכם מסמארטפון זה כמו שתלכו עכשיו לגיים בוי רגיל ותגידו אז מה אבל אין לי מסך צבעוני בכלל...

M00sad

New member
../images/Emo45.gif אתה צודק, אבל יחסית לסמארטפוני

ם אחרים (חדשים יותר כמובן...) הוא עדיין מחורבן...

האמת שאני מקלל את האידיוט שחשב על

להכניס אותו לארץ על חשבונם של מכשירים אחרים, אבל העיקרון נשאר אותו עיקרון- מכשיר מחורבן. זה בדיוק כמו להגיד על המוטורולה הראשונה שהיא בעצם ממש טובה, כי היא הותאמה לתקופה של אז, למרות שכולנו יודעים שמוטורולה זה חרא, והילד הראשון שלה הוא אבי כל הרוע בעולם (וגם בני גורן).

megahertz

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

כן כן, צחק עליי, זרע לי מלח על

הפצעים, קרא לי דינוזאור ירוק שלא יודע לשרשר. אבל כשאני אתפוס אותך תזכור את זה- לי יש 2 לבנות חבלה!

M00sad

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אתה חייב לשחרר קצת את האגרסיות שלך
חשבת ללכת לטיפול..
אני חושב שפסיכולוג יכול לעזור, מקסימום תנסה תרופות הרגעה... שמעתי שרמדיה-צמחי יכול לעזור...

ranzz

New member
מי פיקפק בי מי?

מעבד כפול אמרתם? מאיץ גרפי אמרתם? API שונים אמרתם? ראיתם איך הכול נ כנס בדיוק באותו- מספר של אותיות??

AndreyS

New member
המסך שלי יותר קטן

מהמסך של האנגייג'??? למה הכל נראה כזה קטן בסוניק? למה השוליים הענקיות האלה?? בעעע משחקי הJava של Gameloft נראים הרבה יותר טוב!!!
אנ-גייג'!

למעלה