כל הכבוד לבר =]

chuti

New member
כל הכבוד לבר =]

תלמיד חטיבת הביניים מכפר סבא השאיר את כל התיכוניסטים מאחור: בר תמיר,תלמיד כתה ט' בחטיבת הביניים "בר לב" בפר סבא, זכה השבוע במקום הראשון בתחרות שנערכה בירושלים במסגרת הפרויקט "נוער חושב מחר". התחרות נערכה ביום שלישי במהלך אירוע השקת הספר הרביעי,תמיר הגיע למקום הראשון בזכות חיבורו: " המודרניזציה אל מול המסורת",זאת על אף העובדה שהתחרות היתה מיועדת בעיקרה לתלמידי תיכוניים. פרויקט "נוער חושב מחר", פועל במערכת החינוך משנת 2002. הפרויקט נוסד, לציון מאה שנה לרומן האוטופי של בנימין זאב הרצל, "אלטנוילנד". מאז בכל שנה נערכה תחברות כתיבה ארצית בקרב כל בתי הספר התיכוניים בארץ. תלמידים מוזמנים לכתוב אודות נושאים המדברים אל לבם
ולתאר כיצד הם רואים את חזון מדינת ישראל בעוד 30-25 שנה. כל זאת מתוך מטרה לזהות ולטפח בני נוער בעלי חשיבה מקורית. לבר תמיר התלוו ביום התחרות בני משפחתו,חבריו לספסל הלימודים, וכן נפתלי אסף, מנהל בית הספר "בר לב". ראש העירייה יהודה בן חמו בירל את בר ואת צוות מוריו על ההישג ה"מרשים",כדבריו,שהביא לבית הספר,למערכת החינוך ולעיר כפר סבא. הכתבה לקוחה מעיתון "ירוק בכפר" עמ' 24

Double U

New member
כבר אמרתי לך 100 פעם במציאות

ועכשיו וירטואלי - כל הכבוד!
אני יצאתי במשלחת התלמידים הקטנה שליוותה את בר בטקס חלוקת הפרסים והיה מאוד יפה ומכובד
. אני ממליץ לכל אחד כאן ליצור קשר עם בר כדי שהוא ישלח לכם את הסיפור.

t i m i 8 8

New member
:)

בר! אני מאווד גאה בכך בלי לקרוא את הכתבה.. אתה ילד מוכשר נבון ומקסים! תמשיך בדרכך הנפלאה במועצה ובלימודים בהצלחה בהמשך בכל מסלולי חייך! ובהזדמנות זו אני רוצה לומר כל הכבוד על עבודך במטה ימבה מים:)! אוהבת המון, תימור=)

ba r2 0 1 0

New member
../images/Emo51.gif רבה רבה לכולכם../images/Emo70.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif

כל הכבוד בר!!!

כל הכבוד בר!!! אני תמיד האמנתי בך וידעתי ושאתה אחלה בן אדם ועכשיו כוווול כפר סבא יודעת את זה גאה בך!!! ישר כוח!!! אמיר

למעלה