כל הלקקנים עברו לקומונה בההההה

מצב
הנושא נעול.

אנשים בלי כבוד כמו עדר במקום להישאר כאן וליפתור בעיות אני בז לכם אנשים חלשי אופי

אורי404

New member
ואני בז ל"טרולים" כמוך.

אנשים בלי כבוד כמו עדר במקום להישאר כאן וליפתור בעיות אני בז לכם אנשים חלשי אופי
ואני בז ל"טרולים" כמוך.
מי שהכי חלש אופי זה הטרולים למינהם, שמתתרים מאחורי כל מיני כינויים, עם החולשה הגוליה שלהם, ועוד יש להם פה לבקר. אז כנראה שמי שהוא חסר כבוד זה אנשים כמו_(השלם את החסר).

mucool2

New member
טרול או לא טרול

טרול או לא טרול
דווקא די צודק, אולי לא בכינויים, אבל בקשר לאיך שצריך לפתור בעיות.

הטרול צודק למרות שלפי

טרול או לא טרול
דווקא די צודק, אולי לא בכינויים, אבל בקשר לאיך שצריך לפתור בעיות.
הטרול צודק למרות שלפי
מה שאני קורא ערן החליט להשאיר את העניין הזה מאחור אני רק מקווה שכל העניין הזה לא יוצת עוד פעם לי אישית נמאס משירשורי גן ילדים בגלל אנשים מסויימים בפורום.

fireman

New member
דני, אני משאיר את הסיפור הזה

אולי המילה לקקנים לא במקומה
אבל בעיקרון של דבריך אתה צודק!
דני, אני משאיר את הסיפור הזה
מאחוריי ואני מקווה ששאר הגולשים ישכילו לעשות כמוני אני לא רוצה להמשיך להתעסק בזה

מצטער על המילה הל...... נכתב מתוך

כעס על אנשים שזנחו בהניף יד של מישהו את הפורום לא רוצה להמשיך כמו שערן ביקש שזה יהיה מאחור

fireman

New member
../images/Emo45.gifתודה רבה../images/Emo70.gif

כעס על אנשים שזנחו בהניף יד של מישהו את הפורום לא רוצה להמשיך כמו שערן ביקש שזה יהיה מאחור
תודה רבה

צביקוש23

New member
לא מכובד ולא לענין להסתתר!!

לא לענין בכלל להסתתר מאחורי כינוי סתמי ולדבר. אם יש לך משהו להגיד אז תגיד בכינוי הרגיל! להסתתר מאחורי כינוי סתמי זה דבר די טפשי ולא מכובד. אתה רק מוריד מהערך של עצמך.

"אוטובוס האדום" ../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif

לא לענין בכלל להסתתר מאחורי כינוי סתמי ולדבר. אם יש לך משהו להגיד אז תגיד בכינוי הרגיל! להסתתר מאחורי כינוי סתמי זה דבר די טפשי ולא מכובד. אתה רק מוריד מהערך של עצמך.
"אוטובוס האדום"

יש דרך להגיד דברים - בצורה מכובדת, ואל תבוא ותדבר על פחדנים, בזמן שאתה מסתתר מאחרוי כינויים ומפחד להציג את דעותיך. להסתתר מאחורי כינוי אחר ולהקניט אחרים בצורה כזו, זה מעשה מאוד פחדני ולא יפה.

צחקן

New member
תגיד לי, איך אתה מסתדר עם הפצצה...

"אוטובוס האדום"

יש דרך להגיד דברים - בצורה מכובדת, ואל תבוא ותדבר על פחדנים, בזמן שאתה מסתתר מאחרוי כינויים ומפחד להציג את דעותיך. להסתתר מאחורי כינוי אחר ולהקניט אחרים בצורה כזו, זה מעשה מאוד פחדני ולא יפה.
תגיד לי, איך אתה מסתדר עם הפצצה...
ב"ה בכמה חנקנים וב F 16 ו 18 את הפורום בשירשורים עוד יחשבו שפה מלמת הפגזות...

מצב
הנושא נעול.
למעלה