כל המאסיב של הרגאיי, כל מי שתומך

Nechi Nech

New member
כל המאסיב של הרגאיי, כל מי שתומך

ומפרגן! צריך להגיע מחר לסלואו משה. למה? ידוע שהסלואו משה מפוצץ באנשים כסאונדים גדולים כמו רודבוי ואיימאר מנגנים בו. יש המון כבוד לשני הסאונדים האלה. ידוע שיש גם מסיבות אחרות בו ישנם פחות אנשים כי התקליטנים שמנגנים לפעמים לא מוכרים או לא וותיקים. מה שאני מבקש ממכם, אנשים שאוהבים רגאיי ומגיעים לכל הדאנסים הרציניים - זה להגיע מחר. להראות שחשוב לכם לתמוך גם בחבר'ה בעלי פחות ניסיון או יותר צעירים מהתקליטנים המוכרים הגדולים. אחרי הכל, אם תגיעו - לא תשמעו משהו לא מוכר.. תשמעו רגאיי!!!!! אותו הרגאיי (על כל סוגיו וצבעיו) שאתם אוהבים ושומעים בבית ובדאנסים שאתם הולכים עליהם. יהיה רוטס, יהיה דאנסהול... יהיה ר ג א י י יהיה סאונד חדש שנותן בראש עם רוטס איכותי וראבאדאב בועט. יהיה אנוכי, שגם יתקלט וגם יעשה אמסי וייתן פאונדיישן רוטס ראגא קונשנס ודאנסהול... ועוד הרבה דברים יהיו. רק תבואו. בואו לחגוג את חג סוכות, בואו למסיבת הרגאיי היחידה בת"א ביום שישי הזה, בואו לראות את מי שלרוב מחמם או סוגר דאנסים. הרבה כבוד לכולכם. נשמח לראותכם בין אורחינו :) רביד.

MC SammY

New member
אה זה אתה?

אז לא

K C

New member
much repspect!!

מקווה מאוד להגיע בכל זאת, כל הכבוד על היוזמה! וכבוד לרביד, יש כישרון בשפע! בהצלחה גבר

Carcass

New member
יש מצב בהחלט כה..

תלוי בשאר החברייה,אבל עקרונית אגיע בעל הכיפאק.

Nechi Nech

New member
ביג ריספקט חבר'ה

שלומי אתה עושה לי את היום אם אתה בא מחר אח שלי!!! חג שמח שבת שלום היום חוגגים inna different style - truss me!!!!1

C Le

New member
נצ'י :)

מאד מעריכה אותך על מה שכתבת, אתה אוריג'ינל קינג ובכלל הרבה כבוד על התיפקוד בעמדה לבד, גם סלקטה גם אמ.סי:) סופ"ש מצויין, מקווה מאד להגיע היום Bless yuh bowy luv C.Le

למעלה