כל מי שנולד בכפר סבא, שיצביע

כל מי שנולד בכפר סבא, שיצביע ../images/Emo45.gif

היי כל מי שנולד בכפר סבא, שיצביע
כל מי שלא נולד בכפר סבא שירשום כאן איפה הוא נולד ומתי עבר דירה לכפר סבא. בברכה, אפי

Super Chuly

New member
../images/Emo31.gif

נולדתי באסותא בת"א, וגרתי בהרצליה עד שהייתי בת ארבע, אחר כך עברתי לגור אצל סבא וסבתא שלי, ואחר כך עברנו לכאן. ליהי :)

אם סבא וסבתא שלי חיו פה מאז עלייתם

לארץ זה נחשב??????????? ואני מכירה את כפר סבא מזמן היותה מושבה?????? כשהיתה צעירה ולא כל כך יפה כשלא היו כבישים כשהיו מחלקים קרח עם עגלה וסוסה ונפט בקיצור כפר סבא נראתה אחרת לגמרי ובאמת כולם הכירו את כולם

אבל האמת שנולדתי וגדלתי בירושלים

וזאת היתה העיר הכי מקסימה בארץ. גדלתי בתקופה שהעיר העתיקה היתה כזו שאפשר ללכת שם חופשי על החומות ולהסתובב בין המקומיים ולקנות כל מיני דברים בלי פחד של פיגועים וכאלה. הנערות שלי היתה טיולים בסביבת ארמון הנציג ובכלל זאת היתה עיר שנחשבה גדולה בעיני ומאד מקודשת לכל העמים האוירה שם היתה משהו שקשה לתאר למישהו זר. טוב אנחנו בעצם עוסקים בכפר סבא. אז כאן החינוך הוא משהו משהו. ממליצה לגור בעיר הזאת בזכות החינוך

איזה כיף לך אני פשוט מקנאה בך!!!!!!

הלוואי עליי לחיות בכזה מקום לא בעיר מסריחהעם מכוניות וחנויות ומלא אנשים...

אין צורך לקנא תאמיני לי

החיים זורמים ואפשר תמיד לשנות אוירה בכל דבר יש טוב ורע ואפשר תמיד לזכור את הדברים הכיפיים בכל מקום. ובכל מקום יש רגעים של כייף, שמחה צחוקים חוץ מזה שאני נולדתי וגדלתי בירושלים והעיר היתה הרבה יותר מכפר סבא מכוניות וחנויות ומלא אנשים ואהבתי את זה מאד הכל עניין של התייחסות כשהייתי באה לכפר סבא בהיותי ילדה לבקר את סבי וסבתי כפר סבא נחשבה מפגרת לחלוטין מושבה חסרת כל פופולריות אפילו לא אמרתי לחברי וחברותי שאני הולכת לכפר סבא לבקר כי הם לא ידעו איפה זה בכלל חחחחחחחחח מצחיק נכון? איך שדברים משתנים

למעלה