כמה דברים לי אליכם....

S t o l a

New member
כמה דברים לי אליכם....

שבת שלום! הכל בסדר? וואלה אז אתמול הייתי מהמתלבטים לגבי הבארבי או הסלואו משה.. בסוף הלכתי לסלואו משה... ולדעתי היתה מסיבה עייפה עם אנרגיות לא הכי ... שטויות לפחות הסוף של הערב היה סבבה ... כל אלה שהלכו לבארבי, נהנהתם ? אני צריך להתבאס שלא באתי?
עוד משהו, אני צריך את העזרה שלכם בזיהוי שיר: זה הולך כזה משו משו משו משו נאמבר וואן משו משו משו משו נאמבר טו משו משו משו משו נאמבר 3 משו משו משו משו נאמבר 4 ואז מתחיל קטע דראם אן בייס מצוין על מקצב רגאיי משו טובב !! מישהו יודע מה זה ? אה ומשהו אחרון, Capleton - That they will come זה אחד השירים!!!!!!! שבת שלום ותעשו חיים!!

כמה דברים לי אלייך =)

שבת שלום!! הכל מצויין!! מה איתך?? אני אישית לא הייתי בבארבי, אבל כבר הספקתי לשמוע שהיו בעיות :/ בסלואו משה מסיבה רדומה עם אנרגיות לא הכי?? אלה יונייטד רוטס, המסיבות שלהם אחלה! ואם אתה אוהב מסיבות שורפות עם וייבז מצויין ואנרגיות חיוביות עד השמים - יש שבוע הבא בסלואו משה את ראסטה ליון, סאבו (סוליקו), היי פיי (איימר) וגימ"ל סאונד סיסטם!!!! ובקשר לשיר זה הולך ככה- Good Bye Good Bye Good Bye Good Bye Good Bye #1 Good Bye Good Bye Good Bye Good Bye Good Bye #2 Good Bye Good Bye Good Bye Good Bye Good Bye #3 Good Bye Good Bye Good Bye Good Bye Good Bye #4 And Good Bye Good Bye Good Bye Good Bye Good Bye #1 ............ אנ'לא זוכרת כרגע מי שר אותו, אני אחפש =) גוד שבס ויום נעים -כשף!

S t o l a

New member
שמעי ...

בדרך כלל שאני מגיע לסלואו משה זה רק ליונייטד רוטס... אחלה של אחלה של ליין! וכןןן זה השיר המדובר... עכשיו צריך למצוא אותו רק...

sista natty

New member
תשובה:

כשף, זה נשמע יותר כמו: budddy bye buddy buddy bye numba'1 והלאה והלאה..... והמבצע הוא אוריג'ייינל ג'וני אוסבורן (בלי שום קשר לother אוסבורן
) ולטיון קוראים buddy bye (ג'יבריש, אל תנסו להבין...למרות שbuddy בפטואה בדרך כלל מתייחס למשהו אחר בכלללללל
)

וואלה?!?!?! טוב לדעת ../images/Emo13.gif

אני עם השמיעה הלקויה שלי אפילו לא חשבתי שזה Good Bye, שרתי את זה אחרת- עד שתיקנו אותי-- חהחהחה ושתי האפשרויות בכלל לא נכונות.. סבבה, תודה- חידשת לי (= -כשף!

johnnypsy

New member
ללא ספק...

מסיבה קצת חלשה האמת... עם כל האהבה שלי ליונטייד ולמארגנים אבל היה ממש חלש לא היה אנרגיות אנשים היו עייפים נורא. חבל, תמיד יש פעם אחרת!

Galגל

New member
תנסי אולי-

זה מזכיר לי אבל בכלל לא בטוח, את השיר של tanya stephens- gagnster lean בכל אופן אם לא- זו אחלה המלצה אני אישית מאוד אוהבת אותה ואת השיר בפרט

למעלה