כמה הודעות כתבתם בפורום??

shaya23

New member
כמה הודעות כתבתם בפורום??

יש אפשרות לבדוק כמה הודעות כתבתם בפורום!! בואו נרשום כל אחד כמה. אז איך בעצם עושים את זה: למעלה בפורום יש תיבה ומתחת רשום "חיפוש מתקדם" לחצו על המילה. ואז (בחור כבר פורום אורלנדו, אם אתם רוצים פורום אחר תבחרו.) לאחר מכן לחצו מתחת על "שם משתמש/ת" ואז יפתח תיבה ורשמו שם את השם משתמש. ואז יפתח עמוד עם ההודעות של אותו משתמש ולמעלה המספר. אז כמה אתם?? | לקוח מפורום השיר שלנו שלקח את זה מפורום רוני שלקח את זה מפורום פסטיגל שלקח את זה....חחחח סתם...|

פרפר17

New member
COOL!

בפרפר17 יש לי 306 תוצאות פרפר16 341 פרפר15 1021 ביחד זה 1668 רק בפורום אורלנדו בלום

Galadriel 3000

New member
וואי

פעם ראשונה שאני משרשרת לא נכון בטעות. אגב, למה בסקר אין אפשרות של, "הולכת לקולנוע מתישהו, לאו דווקא בשבוע הראשון"?

Mrs Brightside

New member
../images/Emo109.gifאוקיי../images/Emo13.gif

בכינוי הזה 1079 הודעות בכינוי הקודם 872 הודעות נחבר יחדיו יוצא 1951 הודעות

מגניב!../images/Emo9.gif

ניסיתי את זה פעם..
בכינוי הנוכחי שלי זה 1538 הודעות ובכינוי הקודם שלי(karin byrne) זה 1542...ביחד זה 3080..פשששששששששש אני מציפניתת..חחחחח

shaya23

New member
שלי לא הרבה בככל כי אני חדשה חח..

27 כולל זאת.. *מתביישת*

A Radcliffe

New member
אני כזאת עלובה.....

בכינוי הזה 40 בכינוי הקודם 16 בערך... רק 56 הודעות... אני כזאת עלובה....

kittycatbone

New member
יו זה ממש מגניב!! ^^

הנה שלי, היו לי שני כינויים: יסמין טרוגובוף- 2636 kittycatbone- 2574 אני אישית די מאוכזבת ממני, בגלל שיחסית לזמן שיש לי את שני הכינויים לפורום, הכינוי הנוכחי שלי כבר קיים יותר זמן- כלומר שהייתי פחות פעילה מאשר פעם..
בכל מקרה, סה"כ הודעות: 5210 מכובד לא?

Sweet 8teen

New member
../images/Emo15.gif וואי זה ממש מגניב!!

אוקיי אז בדיקה מהירה מעלה שזו בדיוק ההודעה ה-700 שלי!!!! Sweet 8teen - 12 Sweet 7teen - 129 Sweet 6teen - 559 ההודעה הראשונה שלי היית ב 2.5.2004 ופושית החיפושית שלי הצתרפה אליי באופן קבוע מה-22.7.2004 שיוצא גם היומולדת של אמא שלי.. חחח...

למעלה